Podróż w stylu safari - foteliki jak żyrafa!

Prześliczne foteliki samochodowe 9-18 kg spełniające najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Fotelik Britax Roemer

Tegoroczne majówkowe wypady za miasto pozostają już tylko we wspomnieniach, ale przed nami wciąż pozostają długie, letnie urlopy, dalekie podróże, rodzinne eskapady.

Z podróżami wiąże się nierozerwalnie bezpieczeństwo naszych pociech, w tym bezpieczeństwo na pokładzie samochodu. To, że żaden rodzic nie pozwoli dziś podróżować swojemu maluchowi bez fotelika samochodowego, jest oczywiste. Coraz lepiej radzimy sobie w doborze fotelików pod względem jakości i stopnia ochrony naszego smyka podczas ewentualnej kraksy. Ale nowoczesne Mamy wiedzą, że nie bez znaczenia jest design.

SuperMamy oszalały na punkcie fotelików niemieckiej firmy Britax – Roemer, z serii King Plus. To foteliki dla dzieci w kategorii wagowej 9-18 kg. Oprócz niekwestionowanych walorów, takich jak jakość wykonania, wygoda użytkowania i najwyższe standardy bezpieczeństwa, seria ta prezentuje wysmakowaną stylistykę. Foteliki King Plus, obok tradycyjnych, aczkolwiek w bardzo gustowny sposób zestawionych kolorów, prezentują uroczą wersję kolorystyczną w stylu safari. Trudno im się oprzeć. Zobacz sama! 

Proponujemy Ci także obejrzenie filmu, byś odkryła wszystkie zalety fotelika Roemer King Plus.

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz