Praktyczna butelka na majówkowe wypady (ale nie tylko)

Do czego nalać dziecku herbatkę lub mleko na długą wędrówkę do lasu lub całodniową wycieczkę rowerową? Do termobutelki!

termobutelka

Wiosna sprzyja byciu aktywnym. Współczesne młode mamy coraz częściej i coraz chętniej wychodzą z domu. Zamiast siedzieć z maluchem w czterech ścianach, wybierają spacer, fitness, spotkanie z przyjaciółkami, wyjście do kina czy kawiarni. I słusznie. Imponująca ilość miejsc i wydarzeń dedykowanych młodym matkom zachęca do aktywności.

Nowoczesne Matki Polki chcą i potrafią aktywnie wykorzystywać także swój urlop macierzyński. I o ile pierwsze tygodnie zwykle spędzają w domowym zaciszu, powoli oswajając maluszka z nową rzeczywistością, ucząc się siebie nawzajem, zapewniając dziecku miłość, poczucie komfortu, pewności i bezpieczeństwa, to kolejne upływają na aktywnym poznawaniu świata (przez mamę razem z maluszkiem). Wspólne wyjścia z domu, spacery, wizyty w kawiarniach, bawialniach, uczestniczenie w zajęciach sportowych czy ukulturalnianie się podczas seansów filmowych jest łatwiejsze dzięki nowoczesnym akcesoriom dla najmłodszych. Dlatego kompletując wyprawkę dla malucha, warto stawiać na funkcjonalne i nowoczesne rozwiązania, które rosną razem z dzieckiem i dostosowują się do jego aktualnych potrzeb.

Są takie akcesoria dla najmłodszych, bez których z domu ani rusz. Zwłaszcza, gdy planujemy dłuższą wyprawę, których zapewne sporo przed nami w nadchodzący długi weekend majowy. O jakim gadżecie mowa?

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz