Słodziak Miesiąca - CZERWIEC

Dziś rozstrzygnięcie czerwcowej odsłony konkursu na Słodziaka Miesiąca. Zobaczcie, do kogo powędrują maskotki od mamaPoli.

Inez

Kochane Mamy!

Z przyjemnością ogłaszamy, że Słodziakiem Miesiąca Czerwca została Inez z ilością 1303 "lajków" na chwilę zakończenia konkursu.

Po raz kolejny przyznajemy również specjalne wyróżnienie redakcji. Otrzymuje je Nikola.

Mamom i ich Słodziakom gratulujemy!

Słodziaki zostają nagrodzone wyjątkowymi maskotkami z wyszytym własnym imieniem, które ufundowała mamaPoli.

Zachęcamy do przeczytania wywiadu z Dominiką - udało nam się porozmawiać z nią na temat jej pasji, jaką jest rękodzieło. Autorkę nagród możecie poznać TUTAJ. Zachęcamy, zaglądajcie na jej blog mamaPoli i odwiedzajcie jej stronę na Facebooku TUTAJ.

Dominika zgodziła się ufundować maskotki także w przyszłym miesiącu, więc zachęcamy Was do zabawy w lipcowej odsłonie konkursu. Już jutro część zdjęć, które od Was otrzymałyśmy, pojawi się w galerii Słodziak Dnia. Szukajcie w niej swoich pociech.

Wytyczne konkursu wciąż są dla Was do wglądu TUTAJ. Przesyłajcie nam zdjęcia, zaglądajcie do nas, udostępniajcie fotki i lajkujcie!

Życzymy udanej zabawy!

Redakcja Supermamy.pl

Komentarze (1)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

izka:)
2014-07-03 17:30:10

re: Słodziak Miesiąca - CZERWIEC

Super slodziak ...gdzie mozna zobaczyc zdjecia dzieci na slodziaka miesiaca lipiec bo wyslalam zdjecie corki i nie wiem gdzie sprawdzic czy zostalo dodane ..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz