Słodziak Miesiąca - Konkurs z mamaPoli - Ostatnia edycja

Kochane Mamy! To już ostatnia edycja konkursu. Odwiedzajcie nasz serwis, podziwiajcie maluszki, udostępniajcie ich zdjęcia na Facebooku i zachęcajcie do "polubienia".

słodziak

Czas od marca do lipca minął błyskawicznie. W lipcu ostatni raz zamieszczamy zdjęcia Słodziaków w celach konkursowych. Dziękujemy Wam za setki zdjęć Waszych cudnych maluszków. Na początku sierpnia podamy wyniki ostatniej edycji.

Słodziaki zostaną nagrodzone wyjątkowymi maskotkami z wyszytym własnym imieniem, które ufundowała mamaPoli. Tak samo jak dotąd, nagrody będą dwie - za największą ilość „polubień” na Facebooku oraz nagroda ex-aequo czyli specjalne wyróżnienie redakcji.

Zachęcamy do przeczytania wywiadu z fundatorką nagród - mamą Poli. Dominika TUTAJ opowiada nam o tym, jak zaczęła się jej przygoda z szyciem misiów i jak udaje się jej realizować swoje pasje. Zachęcamy, zaglądajcie na jej blog mamaPoli i odwiedzajcie jej stronę na Facebooku TUTAJ.

W lipcu szukajcie swoich pociech w galerii Słodziak Dnia TUTAJ, udostępniajcie fotki i lajkujcie! Mamy, które nie zgłosiły zdjęć swoich maluszków do konkursu, mogą pomóc wygrać nagrody innym :). Podziwiajcie Słodziaki i zostawiajcie swoje „lajki”.

Śledźcie konkursy na SuperMamy.pl. Życzymy udanej zabawy!

Komentarze (1)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Mama
2014-07-09 14:40:15

re: Słodziak Miesiąca - Konkurs z mamaPoli - Ostatnia edycja

Czy można wziąć jeszcze udział w konkursie? :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz