Słodziak miesiąca - MAJ

Ależ czas szybko leci! Kolejny miesiąc za nami. Dziś ogłaszamy wyniki majowej odsłony konkursu na Słodziaka Miesiąca.

Oliwia

Kochane Mamy! Z przyjemnością ogłaszamy, że Słodziakiem Miesiąca Maja została Oliwia z ilością 1085 "lajków" na chwilę zakończenia konkursu.

Po raz kolejny przyznajemy również specjalne wyróżnienie redakcji. Otrzymuje je Laura.

Mamom i ich Słodziakom gratulujemy!

Słodziaki zostają nagrodzone wyjątkowymi maskotkami z wyszytym własnym imieniem, które ufundowała mamaPoli.

Autorkę nagród mogłyście już w ubiegłym miesiącu poznać TUTAJ. Zachęcamy do przeczytania wywiadu z Dominiką - udało nam się porozmawiać z nią na temat jej pasji, jaką jest rękodzieło. U Dominiki coraz więcej się dzieje - zaczęła prowadzić kreatywne warsztaty dla maluchów. Zachęcamy, zaglądajcie na jej blog mamaPoli.

Dominika zgodziła się ufundować maskotki także w przyszłym miesiącu, więc zachęcamy Was do zabawy w czerwcowej odsłonie konkursu. Otrzymaliśmy bardzo dużo zdjęć i już jutro część z nich pojawi się w galerii Słodziak Dnia. Szukajcie w niej swoich pociech.

Wytyczne konkursu wciąż są dla Was do wglądu TUTAJ. Przesyłajcie nam zdjęcia, zaglądajcie do nas, udostępniajcie fotki i lajkujcie!

Życzymy udanej zabawy!

Redakcja Supermamy.pl

Komentarze (16)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

mama igora
2014-06-05 11:40:58

re: Słodziak miesiąca - MAJ

Anonim... pokaż swoje dziecko i ocenimy jakie jest.. a co do lajków wiem że nie zostały kupione, kazdy sie zaangażował jak mógł a jeśli ktos ma mało znajomych i wie że nie wygra a potem zazdrości i pisze tak o małych dzieciach niech nie bierze udziału i sie nie wypowiada o malutkich dzieciach w ten sposób... bo każde dziecko jest piękne.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
mama oliwi
2014-06-05 08:44:02

re: Słodziak miesiąca - MAJ

zazdrość nie zna ludzkich granic. każde dziecko jest piękne a wogóle te malutkie ;-)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Redakcja SuperMamy
2014-06-05 11:26:57

Zgadzamy się w 100% - każde dziecko jest piękne! :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
2014-06-05 01:45:29

re: Słodziak miesiąca - MAJ

Nie slusznie bo wcale nie jest slodziakiem miesiaca !! A ta laura to dopiero brzydal .... Nie wiem gdzie wy ludzie macie oczy !! Jest tyle ladnych dzieci to wy zawsze jakiegos potworka wybieracie !!! Pffff

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
MAMA LAURY
2014-06-09 20:49:25

Anoim pokarz swoje dziecko jak mozna napisac brzydal.....a potworem to ty jestes....zal ci dupe sciska...A jeszcze jedno Laura pisze sie z wielkiej litery analfabeto

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Niki
2014-06-09 22:15:40

Żadne dziecko nie jest brzydalem od tego trzeba zacząć. A Laurusia to największy słodziak na świecie, to tylko jedno z jej mega super zdjęć jakie ma. Anonimie skoro jesteś taka mądra to pochwal się swoim dzieckiem. Sama możesz wziąć udział w tym konkursie, nikt ci tego nie zabrania. Nic tylko zazdrość, zamiast się cieszyć, że na prawdę śliczne dzieci wygrywają to tylko wymyślacie jakieś kupowanie "lajków" i piszecie same głupoty. Porażka co się z ludźmi dzieje... w internecie wszyscy tacy cwani a w twarz nie powiedzą... śmiechu warte.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
2014-06-05 00:18:42

re: Słodziak miesiąca - MAJ

Napisałam,że jeśli się mylę to przepraszam i gratuluję wygranej :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Mama Oliwi
2014-06-04 20:44:01

re: Słodziak miesiąca - MAJ

Witam wszystkich. Jest nam bardzo przykro ze zostalo nam zarzucone wykupienie lajkow. Staralismy sie jak moglismy aby opublikowac zdjecie naszej coreczki i nie tylko my nasi wszyscy znajomi... Jesli inne mamy nie mialy na to czasu to bardzo nam przykro ale nie powinny nas osadzac. I zaden lajk nie byl wykupiony poprostu trzeba bylo angazowac wszystkich znajomych. Nasze dziecko wygralo slusznie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Redakcja SuperMamy
2014-06-03 22:42:16

re: Słodziak miesiąca - MAJ

Oczywiście, że powinno być sprawiedliwie. Jednak my, jako Redakcja, nie możemy zakładać nieuczciwości uczestników konkursu. Niemniej jesteśmy bardzo wrażliwe na Wasze sugestie, drogie Czytelniczki i kiedy dostałyśmy sygnał, że "lajki" nie są najlepszym rozwiązaniem dla każdej z Was, bo na przykład nie wszystkie macie duże grono znajomych na Facebooku, wówczas zdecydowałyśmy o przyznawaniu nagrody specjalnej (w początkowym założeniu miała być tylko jedna nagroda w miesi ... ącu, dla jednego Słodziaka). Więc tak naprawdę, wszystkie Mamy, które prawidłowo prześlą zgłoszenie i cierpliwie poczekają na opublikowanie go w portalu, mają takie same szanse na nagrodę :). Nagroda dla obu Słodziaków jest taka sama, nie stopniujemy jej :). Czytaj więcej...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
2014-06-03 19:13:21

re: Słodziak miesiąca - MAJ

Lajki można kupić np na allegro,nie wiem czy to się tak odbyło ale na to mi wygląda,jednego dnia patrze 500 lajkow a na drugi dzień czy za dwa dni ponad tysiąc,nie wydaje mi się to realne,wiem ze to konkurs i powinno być sprawiedliwie,jeśli się mylę to przepraszam ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Redakcja SuperMamy
2014-06-03 18:34:00

re: Słodziak miesiąca - MAJ

Co to znaczy "kupione" lajki? Prosimy o wyjaśnienie, bowiem nie powinno się półsłówkami szkalować innych. Redakcja SuperMamy przyjmuje wygraną bez żadnych zastrzeżeń, wierząc, że ilość lajków jest wynikiem ciężkiej pracy włożonej przez Mamę w promowanie fotografii jej maluszka w internecie. Dla osób, które nie mają czasu lub energii na zbieranie "lajków" jest drugie miejsce, subiektywnie wybrane przez Redakcję, za które przyznawana jest taka sama nagroda - ex aequo. Ko ... chane Mamy, konkurs ten, to przede wszystkim zabawa. Bawcie się dobrze i z uśmiechem :). Czytaj więcej...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
mama Julki
2014-06-03 16:41:39

re: Słodziak miesiąca - MAJ

Odnoszę wrażenie że 1085 lajków zostało kupione.. ale co zrobić , gratulujemy wygranej

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz