Smoczki dla noworodka marki MAM: Są lekkie i malutkie - idealne!

Najlepsze dla noworodka!

Smoczek MAM

Smoczek uspokajający. Przedmiot niezbędny czy zbytek? Są mamy, które nie chcą podawać smoczka dziecku pod żadną postacią. Uzasadniają to jego złym wpływem na naturalny mechanizm ssania i przyczynianie się do rozwoju wad zgryzu. Niestety, to prawda, używanie smoczka niesie z sobą pewne negatywne skutki, ale nie jest to jakąś żelazną regułą. O ile odzwyczai się dziecko od smoczka przed rozpoczęciem wyżynania się pierwszych mleczaków, o tyle podanie go nie będzie obarczone jakimś wielkim ryzykiem.

Wiadomo w każdym razie, że nic tak nie uspokaja maluszka jak ssanie. Biorąc pod uwagę fakt, iż możesz nie chcieć, by Twoje dziecko zbyt długo używało smoczka, rozejrzeliśmy się wśród smoczków dla noworodków.

SuperMama poleca: Bardzo konkurencyjną ofertę prezentuje marka MAM. Smoczki MAM Start 0-2 miesiąca są lekkie i bardzo małe. Dziecko z łatwością taki smoczek akceptuje. Trudno znaleźć na rynku inny smoczek o tak idealnie dobranych parametrach dla nowonarodzonego malucha. Urzeka również stylistyka. Jest delikatna i słodka jak mały bobasek.

A.L-S

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz