SUPERGADŻETY: Suszarka do butelek

Sprawia, że codzienne mycie butelek oraz utrzymanie ładu w kuchni staje się prostsze.

Suszarka do butelek Abakus Baby

Może wam się wydawać, że niektóre rzeczy z wyprawki dla niemowlęcia są zbędne. Że można je z powodzeniem czymkolwiek zastąpić, ot, na poczekaniu skonstruowanym w domowy sposób.

Przedmiotem pozornie niepotrzebnym jest suszarka do butelek, jednak mylą się mamy, które nigdy go nie przetestowały, a tak uważają. Waszym zdaniem wystarczy zwykła suszarka do naczyń lub ręcznik, bawełniany albo papierowy, rozłożony na blacie kuchennym obok zlewozmywaka? Tymczasem pomyślcie o tym, że niezbyt higieniczne jest suszenie butelek, smoczków i innych regularnie sterylizowanych akcesoriów do karmienia niemowlaczka na suszarce, na której kładziecie także naczynia innych domowników. Butelki dziecka przewracają się, smoczki dotykają innych przedmiotów, czasem lądują na podłodze lub niezbyt czystym blacie – na darmo męczyłyście się z myciem i dezynfekcją, koniec końców czynność trzeba powtórzyć. Kiedy z kolei akcesoria do karmienia Waszej pociechy układacie na ręcznikach, to w kuchni panuje wieczny rozgardiasz, wrażenie bałaganu, butelki nie wysychają dobrze, bo zaparowują od środka i skrapla się woda w ich wnętrzu.

Dlatego niezwykle wygodnym i estetycznym wydaje się kupno suszarki do butelek. Jest ich spory wybór i ich ceny są bardzo przystępne. Są wykonane z bezpiecznych tworzyw, zazwyczaj łatwe do utrzymania w czystości, można myć je w zmywarce i złożyć, by na przykład zajmowały mniej miejsca w torbie podróżnej. Bez wątpienia czynią lżejszą tę monotonną, niezbyt przez nas lubianą czynność ręcznego mycia butelek oraz ułatwiają utrzymanie porządku w kuchni.

 

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz