Szukamy najlepszych chusteczek: Huggies Pure to nasz numer 1!

Delikatne dla wrażliwej skóry Twojego maleństwa.

Chusteczki Huggies Pure

Gładki jak pupa niemowlaka. Można powiedzieć nawet – gładki jak skórka niemowlaka, bo przecież nasze maluszki mają skórę na całym ciele jak brzoskwinka. Godne to pozazdroszczenia!

Do takiej kondycji niemowlęcej skóry przyczyniają się kosmetyki i środki higieniczne, których nasz malec używa już od dnia narodzin. Ważne, by każdy krem, płyn do kąpieli lub proszek do prania były przystosowane do wieku i potrzeb maleństwa. Nie może być to nic alergizującego, zbyt perfumowanego, mocno chemicznego. Powinno być delikatne i atestowane.

Wśród używanych artykułów higienicznych znajdują się nawilżane chusteczki. Cóż to za cudowny wynalazek współczesności! Ogromna wygoda – każda mama wie to doskonale. Ale wie także, że chusteczki takie nie mogą być byle jakie, bo uczulenie i podrażnienie gotowe.

Powinny być mięciutkie i dokładnie czyścić pupę, buzię i rączki, nie powodując uczuleń. Ponadto, liczy się również komfort mam. Opakowane z otwarciem wielokrotnego użytku, ale nie z szybko wysychającym klejem i rozrywającą się folią, odpowiednia grubość chusteczek - nie za grube i nie za cienkie, o wystarczającym stopniu nawilżenia, zapewniającym dobry poślizg i  elastyczne na tyle, by nie wyślizgiwały się z rąk.

Supermama poleca: Chusteczki nawilżane Huggies Pure. Są bardzo delikatne. Jak bawełna nasączona czystą wodą. Nadają się nawet do pielęgnacji skóry noworodka. Dostępne w pojedynczych opakowaniach, dwu, trzy i czteropakach. Cena: ok. 4,50 zł za 1 opakowanie.

A.L-S

 

 

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz