TAKIE ZDJĘCIA będziesz chciała mieć!

Fotografie, które warto od razu po narodzinach zrobić swojemu maleństwu - pierwsza śmieszna minka, pierwsze spotkanie ze starszym rodzeństwem i inne. Jakie? Obejrzyj galerię.

noworodek

To pewne, że nasze dzieci są najczęściej fotografowanymi istotami na ziemi. Zanim urosną, na dysku Twojego komputera i w albumach znajdą się tysiące zdjęć!

Jednak podczas pierwszych dni życia maluszka często nie mamy zbytnio głowy, by fotografować, a już na pewno trudno nam skupić się na tym, na jakie ujęcia się zdecydować w danym momencie. Ci, którzy zdadzą się profesjonalnego fotografa mają to z głowy, ale jednak większość z nas zachowuje to, co dzieje się na sali porodowej i w pierwszych dniach po porodzie tylko dla siebie i najbliższych, spontanicznie uwieczniając aparatem konkretne chwile samemu.

Tak, po jakimś czasie wspomnienia rozmywają się i zdarzyć się może, że pewnych rzeczy po prostu nie będziemy pamiętały, a przecież pierwsze chwile życia dziecka to coś, co wyjątkowo godne jest zachowania we wspomnieniach.

Podpowiadamy, jakie zdjęcia zrobić maleństwu w jego pierwszych godzinach i dniach życia, by były piękną pamiątką, nieodbiegającą pomysłowością i aranżacją od zdjęć wykonanych przez profesjonalnego fotografa-reportażystę.

Na następnych stronach obejrzyj piękne, inspirujące fotografie i podpowiedz mężowi lub innym bliskim, którzy odwiedzą Cię na porodówce, aby wzięli z sobą aparat.

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz