Torba pielęgnacyjna na spacery - na co zwracać uwagę?

Spróbujmy poszukać wspólnie najbardziej praktycznej i niedrogiej torby pielęgnacyjnej.

Baby Ono torba spacerowa

Wśród rzeczy niezbędnych dla mamy i maleństwa znajdzie się na pewno torba pielęgnacyjna. Wyposażone są w nią zazwyczaj wózki, ale większość mam wyraża opinię, że torby te są niewystarczające. A to za małe, a to mają zbyt mało przegródek, brak im przewijaka. Zmuszone więc jesteśmy w końcu dokupić torbę osobno, taką, która spełni nasze oczekiwania w 100%.

Jaka jest więc idealna torba pielęgnacyjna? Po pierwsze z lekkiego i łatwego w czyszczeniu tworzywa. Odpadają chyba wszelkie skóry i ekoskóry, które są dość ciężkie same w sobie. Pamiętajmy o tym, że nie nosimy torby pustej i przypinamy ją do wózka, którego torba nie może przeważyć. Mnogość przegródek – wymagana. Na pieluszki, słoiczki, łyżeczki, kubeczki, butelki, mokre chusteczki, podkład do przewijania, zmianę ciuszków, zabawki oraz na rzeczy mamy: portfel, telefon, notes, pomadkę. Im dzidziuś większy, tym więcej jego rzeczy zabieramy z sobą w podróż i na spacer.

Dobrze, gdy elementem wyposażenia takiej torby jest rozkładana mata do przewijania, wówczas nie jest konieczne pamiętanie zawsze o zabraniu z sobą jednorazowego podkładu. Doskonałym rozwiązaniem jest również przegródka termiczna, pozwalająca na utrzymanie przez jakiś czas stałej temperatury ciepłego pokarmu lub w letni upalny dzień nie pozwalająca na zagotowanie się wody lub soczku w butelce. Gdy taka przegródka lub opakowanie jest w wyposażeniu, nie ma konieczności dokupowania go osobno. Istotne są również wymiary torby. Nie powinny przekraczać tych dopuszczalnych dla bagażu podręcznego w liniach lotniczych.

Typy SuperMamy: torba pielęgnacyjna Fisher Price i Baby Ono. Spełniają one wszystkie wymienione wyżej warunki i są niedrogie (cena ok. 70 -110 zł z przesyłką), a mimo tego bardzo wysokiej jakości. Oceńcie same.

A.L-S

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz