Trudna decyzja: ŻŁOBEK

Chyba nie ma mamy, która nie zastanawiała się nad tym, co to będzie, gdy będzie musiała posłać dziecko do żłobka. Czy to właściwe rozwiązanie? Czy to nie za wcześnie, by rozstawać się z maluszkiem? Jak dokonać dobrego wyboru?

dziecko

Nie zawsze, choć tego chcesz, możesz pozostać ze swoim maluszkiem w domu podczas jego pierwszych miesięcy i lat życia. Często praca lub inne obowiązki mogą zmusić Cię do pozostawienia dziecka z tatą (byłoby idealnie), babcią (równie dobrze) lub ciocią (też nieźle). Bywa jednak tak, że nikt ze znajomych czy rodziny nie ma możliwości zaopiekować się Twoją pociechą, pozostaje więc tylko oddanie dziecka pod opiekę osób wykwalifikowanych, choć obcych. Z pomocą może przyjść żłobek.

I oto pojawiają się niezliczone ilości pytań, takich jak: Czy żłobek zapewni mojemu dziecku odpowiednią opiekę? W jakim wieku powinno być moje dziecko, zanim będzie je można bezpiecznie posłać do żłobka? Jak znaleźć dobry żłobek? Co trzeba zrobić, żeby nasze dziecko zostało do niego przyjęte?

Komentarze (2)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Gosia
2016-12-12 00:13:42

Może i trudna, ale ja nie miałam problemu z wyborem. Wybrałam żłobek Małe Skrzaty w Wawie. Prawidłowo.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
magdalena
2014-09-22 22:11:52

re: Trudna decyzja: ŻŁOBEK

ja oddalam gdy maly mial 4 miesiace bo w hiszpani mammy macierzynski tylko 16 ty niestety...i maly jest od miesiaca i ani razu nie plakal jest z innymi dziecmi i nie zaluje...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz