Uwaga KONKURS! Specjalnie dla czytelniczek serwisu Supermamy.pl

Drogie czytelniczki! Redakcja portalu Supermamy zdecydowała o wydłużeniu terminu przesyłania prac konkursowych. Zmianie uległy również zasady. Ułatwiliśmy nieco zadanie konkursowe, zmniejszając ilość nagrań video mających tworzyć vbloga. Do wygrania zestaw książek dla dzieci Wydawnictwa Czarna Owieczka. Zachęcamy gorąco!

konkurs

Zadanie konkursowe polega na nagraniu smartfonem 4 krótkich, maksymalnie 5-minutowych filmików, ilustrujących Waszą wyjątkową codzienność. Chcemy, byście podzieliły się z nami oraz z pozostałymi Supermamami swoimi troskami i radościami, pokazały, jak pielęgnujecie Wasze pociechy, jak się z nimi bawicie i jak w ogóle cieszy Was bycie Mamą.

Każda z Was może wziąć udział w tym konkursie, bowiem każda z Was bez wątpienia jest wyjątkowa i ma się czym pochwalić. Wasze dzieci są śliczne i mądre, a Wy jesteście niesamowicie dzielne. Łączy Was to, że Waszą codzienność wypełnia bycie Mamą, a wyróżnia fakt, że każda z Was radzi sobie z wyzwaniami macierzyństwa na tysiąc różnych sposobów z właściwą sobie autentycznością. Pokażcie nam to!

Tematy przewodnie nagrywanych filmików: 1 - karmienie, przewijanie i wspólna zabawa, 2 - spacer, 3 - kąpiel, czytanie dziecku i usypianie, 4 - czas wolny mamy. 

Tematy przewodnie to luźna propozycja tematyczna. Jeśli Wasze dzieci są starsze, np. w wieku przedszkolnym, naturalnie pomijacie element przewijania. Jeśli myją się i usypiają same, pokażcie nam jak samodzielnie szczotkują ząbki i jakie bajki najbardziej lubią na dobranoc. Podzielcie się z innymi Mamami Waszymi poglądami na temat wychowania. Pokażcie Wasze pomysły na to, jak organizujecie Wasze życie rodzinne. Jesteście przecież Supermamami! 

Utwórzcie sobie kanał na YouTubie i wrzućcie tam konkursowe nagrania, a potem udostępnijcie nam link do nich.

Zgłoszenia można przekazać nam do północy w piątek 28 lutego 2014 roku. Przysyłajcie je na adres mailowy: redakcja@supermamy.pl

Prawidłowe zgłoszenie powinno zawierać:

Twoje imię i nazwisko

imię, imiona i wiek Twoich pociech

adres do korespondencji

nr telefonu

link internetowy do kanału w serwisie www.youtube.pl zawierający 4 nagrania o czasie trwania i tematyce zgodnej z zasadami konkursu

Najlepszy videoblog zostanie wyłoniony po wnikliwym obejrzeniu i ocenie wszystkich zgłoszeń przez specjalnie powołane jury konkursu, w składzie:

Juror 1: Supermama prowadząca - Anna Lew-Starowicz

Juror 2: Administrator fanpejdża Supermamy - Monika Subda 

Nagrodą w konkursie jest zestaw książek dla dzieci unikalnego Wydawnictwa Czarna Owieczka oraz publikacja videobloga w portalu Supermamy.pl.

Nie wykluczamy stałej współpracy z Supermamą, której videoblog powali nas wszystkich na kolana :).

Koniecznie przeczytaj regulamin konkursu na następnej stronie.

 

 

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz