Uwaga na smoczki znanej firmy!

Kacie McFadden, mama niemowlaka, ostrzega przed używaniem smoczków marki MAM.

smoczek

Niemowlę się dusi

Kacie McFadden to mama mieszkająca w Karolinie Północnej w Stanach Zjednoczonych. Podobnie jak wielu rodziców, zaopatrzyła się w smoczek dla swojego synka i zaufała znanej marce MAM. Niestety, silikonowa część smoczka oderwała się, gdy jej dwumiesięczny synek go ssał. Oto relacja Kacie MCFadden:

„Ryder spał w pokoju, ja byłam wtedy w innym pomieszczeniu. W pewnym momencie usłyszałam bulgotanie i podbiegłam do łóżeczka, w którym leżał Ryder. Od razu zauważyłam, że smoczek się złamał, ponieważ obok mojego dziecka leżała tylko jego zewnętrzna część, a syn zaczynał się dusić.”. Mama wykonała chwyt Heimlicha i uratowała swojego synka. Silikonowa część smoczka wypadła z jego buzi. 

Komentarze (3)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

mamka
2016-02-13 10:46:45

re: Uwaga na smoczki znanej firmy!

Ja tam polecam smoczki dynamiczne LOVI ;) sa sliczne i mój maluszek najbardziej je lubi ;) i nie mamy przy nich problemow z karmieniem piersia ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
2016-02-12 19:24:25

re: Uwaga na smoczki znanej firmy!

Zgadzam sie, używaliśmy tych smoczków przez 3 lata i były niezniszczalne! Zawsze moze sie coś takiego trafić, przypadek jeden na milion!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
jaaa
2016-02-12 19:02:29

re: Uwaga na smoczki znanej firmy!

To jakaś propaganda, smoczki tej firmy były rozchwytywane w mojej firmie,pracowałam ponad 5 lat i ani razu żadnej skargi nie było na te smoczki.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz