Wielkanocne króliczki [FOTO]

Pierwsza Wielkanoc to okazja do zrobienia uroczej sesji maluszkowi.

Wielkanoc

Wielka Noc to radość, odrodzenie i nadzieja. Święta te przychodzą razem z wiosną, natura budzi się do życia. Zieleń i śpiew ptaków fundują nam duża dawkę optymizmu. Gdy świeci słońce, a wszystko nabiera żywszych barw, ciężko się nie uśmiechać. Mimo że jeszcze pewnie nieraz wrócą przymrozki człowiek wie, że lato jest już na wyciągnięcie ręki. Zupełnie jak ze Świętami Wielkiej Nocy, po Wielkiej Sobocie, zawsze przychodzi Wielkanocny Poranek.

Wspólne dekorowanie na Wielkanoc

Niech to będzie rodzinny czas, włącz malucha we wszystkie zadania związane ze świętami, to najlepszy sposób by wdrażania dziecko w rodzinne tradycje. Ze starszym dzieckiem możecie zrobić kartki na wielkanocne, czy ozdoby na stół wielkanocny, np. z masy solnej. Malucha także możesz zaangażować w szykowanie potraw na wielkanocny stół. Dekorowanie mazurka na pewno sprawi dziecku wiele radości.  Pokaż dziecku, że to radosny i przyjemny czas, dzięki temu będzie miało wspaniałe wspomnienia.

Oryginalne życzenia na Wielkanoc

Jeśli dziecko jest za małe by pomagać w przygotowaniach do Świąt Wielkiej Nocy możesz zaangażować je w inny sposób. Gdy nadejdzie wielkanocny czas, telefony się rozdzwonią od SMSów z wesołymi wierszykami. Zamiast nerwowo szukać życzeń wielkanocnych w internecie, możesz  przygotować nietypową kartę wielkanocną ze swoim maluszkiem. Wszyscy kochają małe zajączki, kurczaczki i pisanki... a jeśli dodatkowo na świątecznej kartce jest znajomy maluszek, żaden wierszyk wielkanocny nie będzie już potrzebny. 

Mała sesja waszego wielkanocnego króliczka będzie fantastyczną pamiątką pierwszych Świąt Wielkiej Nocy z dzieckiem.

Oto zdjęcia świątecznych słodziaków znalezione w sieci >>

 

 

 

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz