Wózek Roan Kortina – made in PL, światowa jakość!

Wózek polskiego producenta, mogący śmiało konkurować z wózkami zachodnich marek. Polecamy!

Roan Kortina wózek

Szukając głębokiego wózka dla naszego maluszka warto rozejrzeć się w ofercie polskich producentów. Nie tylko możemy liczyć na dobrą jakość za niższą cenę, niż ta, którą trzeba zapłacić za produkty marek zachodnich, ale także, dokonując wyboru polskiego towaru, wspieramy polskich przedsiębiorców i pomagamy im utrzymać się na rynku pomimo zalewu zagranicznej konkurencji.

Wózki marki Roan częstochowskiego producenta mogą śmiało konkurować z tym, co prezentują chociażby takie marki jak Chicco lub Emaljunga. Naszym zdaniem, wózek Roan Kortina, to sprzęt, który, ulokowany na zdecydowanie niższej półce cenowej (około 750 zł), jakością nie odbiega od tych renomowanych marek.

Wybieramy wózek duży - gondola z opcją kołyski chyba najdłuższa na rynku (80 cm), o optymalnej wadze (15 kg), z dużymi pompowanymi kołami, z komfortowym zawieszeniem na tradycyjnych, ale nowocześnie skonstruowanych wahaczach oraz możliwość regulowania wysokości rączki.

Jest to wózek bez zbędnych gadżetów, za to maksymalnie uniwersalny. Można do niego dokupić część spacerową. Części od obu wersji są wymienne. Np. budka od gondoli pasuje do spacerówki, elementy takie jak torba, parasolka – także są uniwersalne. Bardzo bogata kolorystyka.

Wózek nie posiada skrętnych kół, co wymieniamy tu jako zaletę – prowadzi się go zadziwiająco lekko, nie sprawia problemów przy skrętach oraz nie zawodzi na nawet najcięższych wertepach i niebotycznie wysokich krawężnikach. Przy braku rozmaitych skomplikowanych mechanizmów obniża się także jego awaryjność.

Polecamy z czystym sumieniem, bo znamy dobrze ten egzemplarz!

A.L-S

Komentarze (1)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
2013-05-06 15:01:30

re: Wózek Roan Kortina – made in PL, światowa jakość!

A ja nie jestem zadowolona z wózka tego producenta... Chodzi o 4runner... O ile gondola jest ok - to wózek spacerowy ma bardzo płytkie siedzisko i dziecko co chwilę "zjeżdża". Tak wiec podwójny wydatek - bo musiałam kupić drugą spacerówkę i wybrałam x-landera x-move!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz