Znalezione w sieci: Mamy, które karmiąc piersią, robią jednocześnie coś innego [ZDJĘCIA]

Zobaczcie zdjęcia mam, które nie tylko nie robią sobie nic z tego, że ktoś mógłby je napiętnować z powodu publicznego karmienia piersią, ale chwalą się tym, wrzucając fotki do internetu.

karmienie piersią

Kiedy jaki czas temu Gisele Bundchen na swoim oficjalnym profilu na Facebooku obublikowała zdjęcie, na którym karmi piersią córeczkę Vivian, podczas gdy jednocześnie ktoś maluje jej paznokcie, układa włosy i robi makijaż, rozpętała się nad nią burza. Oczywiście były to setki negatywnych głosów przeciwników publicznego karmienia piersią, epatowania macierzyństwem, zabierania dzieci do pracy itd.

Gisele to mama dwójki uroczych dzieci, Benjamina (6 lat) i Viviene (3,5 roku), których, pomimo tego, że jest mamą naprawdę zapracowaną - w końcu to najlepiej opłacana modelka świata - wychowuje razem z ich tatą jak najnormalniej w świecie. Stara się z nimi nie rozstawać i traktuje macierzyństwo jako najbardziej poważne wyzwanie w swoim życiu, co wielokrotnie podkreśla w wywiadach. Na pierwszym miejscu jest dla niej zdrowie i dobro dzieci. Dba o to, by rozwijały się w zgodzie z naturą. W ciąży ćwiczyła jogę i robi to wciąż, nawet gdy maluchy wchodzą jej w tym czasie na głowę. Obydwa swoje skarby urodziła w domu i stawia na karmienie piersią. Nie wyszła z założenia, że to jednak praca jest najważniejsza, a dzieci mogą przecież pić mleko modyfikowane, nie utrudniając jej swobodnej realizacji kontraktów podpisanych z grubymi rybami świata mody.

To, że Gisele oboje dzieci karmiła piersią może świadczyc o tym, że jej nastawienie do karmienia naturalnego od początku było bardzo pozytywne. Mamy, które straciły pokarm lub miały problemy z poranionymi brodawkami, wiedzą o czym tu mowa. Pod tym względem Gisele nie różni się niczym od zwykłych kobiet, na pewno także musiała przejść przez trudne początki, bowiem fizjologii organizmu nie da się oszukać.

Obejrzyjcie naszą zabawną galerię zdjęć, przedstawiających karmiące mamy. Mamy, które tak dalece naturalnie (wręcz naturalistycznie) podchodzą do karmienia piersią, że w niczym im ta czynność nie przeszkadza.

Komentarze (1)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

kasiek
2016-09-18 20:12:13

re: Znalezione w sieci: Mamy, które karmiąc piersią, robią jednocześnie coś innego [ZDJĘCIA]

to jednak trzeba być walniętą!!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz