Urodziła bliźniaki w toalecie. Nie wiedziała, że jest w ciąży [FOTO]

Mama nowo narodzonych bliźniaków nie wiedziała, iż jest w ciąży, gdyż wciąż miała miesiączki.

Beth Bamford

21-letnia Beth Bamford jest już mamą trzyletniej Elsy-Mae i dwuletniej Alivii. Niedawno urodziła w domu bliźniaki, nie zdając sobie sprawy z tego, że jest w ciąży. Twierdzi, że miała okres i świetnie się czuła nawet przed samym porodem. Bóle brzucha odczuła dopiero wtedy, gdy zaczęła rodzić.

- Nie wiedziałam, że jestem w ciąży. Byłam w łóżku z moim partnerem i odczułam bóle. Nic mu nie powiedziałam, ale zeszłam na dół, żeby napić się wody. Bóle nasiliły się i pomyślałam, że potrzebuję pójść do toalety. Nadal przebywałam w toalecie, kiedy nagle zaczęłam rodzić. Naprawdę nie miałam czasu, aby poczuć, co się dzieje. Wszystko rozgrywało się bardzo szybko. W jednej chwili odczuwałam ból, a w następnej już miałam dwoje nowych dzieci. Nie zadzwoniłam po pogotowie ratunkowe, ale w trakcie porodu zatelefonowałam do służb ratunkowych. Rozmawiali ze mną, gdy rodziłam pierwszego bliźniaka. Powiedzieli mi, że muszę wypuścić łożysko. Nacisnęłam ponownie, ale wyszło nie łożysko, ale kolejne dziecko. To był szok – relacjonuje Beth Bamford.

 

Komentarze (2)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Edzia
2018-07-18 10:41:32

Co za bzdura sama się spodziewam bliźniąt.Po pierwsze brzuch rośnie bardzo szybko i ruchy dzieci są wyczuwalne bardzo szybko..Więc za nią moze sąsiadka nosiła a ona tylko urodziła.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Obeah
2018-07-17 21:50:24

patologia! Nigdy nie uwierze, że można nie wiedzieć do samego porodu że jest się w ciąży?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz