Cała prawda o bólu porodowym

Niektóre kobiety przechodzą przez poród bez najmniejszych problemów. Z kolei inne uważają, że ból jest nie do zniesienia. Dowiedz się, czego się spodziewać i jak znaleźć ulgę.

ból porodowy

Niektórym kobietom ból porodowy przypomina ten w czasie miesiączki. Jest irytujący, niewygodny, ale niekoniecznie bolesny. Potrafią poradzić sobie bez znieczulenia i innych leków przeciwbólowych. Inne kobiety określają go jako silny, przeszywający całe ciało i nie do zniesienia. Często mówią, że to najgorsze godziny ich życia i zapominają o nich dopiero, gdy dostają szansę ujrzeć słodką buźkę swojego maleństwa.

Może się wydawać dziwne, że kobiety mogą mieć różne doświadczenia związane z bólem w czasie porodu. Jednak ból porodowy dramatycznie różni się u kobiet, a także z ciąży na ciążę. Dopiero gdy same go doświadczymy, jesteśmy w stanie nazwać wszystkie uczucia mu towarzyszące.

Komentarze (2)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Pixeleen
2016-05-18 22:47:52

re: Cała prawda o bólu porodowym

pierdole, robię cesarkę i nie będę żałowała ani sekundy, trzeba być frajerką, żeby żałować, że się nie katowało dla jakiejś bezzasadnej, urojonej idei: to wychowanie dziecka do dorosłości i wspieranie go całe swoje życie jest największym trudem i wyzwaniem rodzicielstwa, a nie jakieś czczenie ludzkiej fizjologii.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
2016-05-20 23:16:29

Naturalny poród jest niewyobrażalnie korzystniejszy dla dziecka, poczytaj o tym , nochyba, że wolisz zadbać bardziej o siebie, niż o dziecko

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz