Wypowiedź Kate Hudson o cesarskim cięciu wywołała niemałe zamieszanie

Co aktorka miała na myśli?

Kate Hudson

Każda mama, która rodziła przez cesarskie ciecie, wie że "lenistwo" to najmniej odpowiednie słowo określające "taki" poród. Ani znieczulenie, ani chwile po porodzie nie są łatwe. Opieka nad maluszkiem podczas gojenia się rany dla wielu mam to także nie lada wyzwanie. Jakież było zdziwienie wielu rodzicielek, gdy przeczytały wywiad z Kate Hudson i poznały jej zdanie o cc. Aktorka sama maiała przed laty cesarkę.

Czytaj też: Nagle, z zaskoczenia, planowo, chciały tego lub nie - poznajcie gwiazdy, które urodziły przez cesarkę >>>

Aktorka zapytana o najbardziej "leniwą" rzecz, jaką w życiu zrobiła, bez wahania powiedziała, że cesarskie ciecie. Ta wypowiedź wzbudziła niemałe zamieszanie. Niektórzy stwierdzili, że to z całą pewnością żart, który się aktorce nie udał. Wielu internautów stwierdziło, że straciło szacunek do aktorki i było oburzonych, jak można tak w ogóle powiedzieć. Czy słusznie?

Bez względu na to czy to żart, czy poważna odpowiedź warto zaznaczyć, że w innych wywiadach aktorka zdradziła, że zdecydowała się na cesarskie cięcie dość pochopnie. Kate Hudson urodziła pierwszego syna 2004 roku po nieudanym wywołaniu porodu. Aktorka początkowo nie planowała cesarskiego cięcia. Kiedy lekarz prowadzący znów odesłał ją do domu czuła, że chce mieć to wszystko już za sobą:

- Lekarz kazał mi iść do domu, ale ja nie chciałam. Nie chciałam też znów przechodzić przez to samo, więc powiedziałam: "Zróbmy cesarskie cięcie." Ja chciałam wrócić już z dzieckiem. - wyznała.

W przypadku drugiej ciąży, siedem lat później, aktorka zdecydowała się na VBAC, czyli naturlany poród po cesarskim cięciu. Więc najpewniej aktorka miała na myśli, że jej decyzja wynikała z jej lenistwa, a nie, że cesarskie cięcie samo w sobie jest lenistwem...

db

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz