Cesarskie cięcie bez parawanu

Czego zazwyczaj najbardziej żałują te z mam, które urodziły przez cesarskie cięcie? Braku możliwości przytulenia swojego dziecka tak szybko, jak po naturalnym porodzie.

cc

Wyjątek potwierdza regułę i tak oto Julia Prichard, mieszkanka Gold Coast, pomogła przyjść na świat swojemu dziecku w trakcie cesarskiego cięcia, wyciągając malca ze swojego brzucha.

„Główka i ramiona były na zewnątrz” – wspomina Julia – „Lekarz powiedział, że teraz nadeszła moja kolej. Włożyłam ręce pod jego malutkie ramiona i powoli ciągnęłam do siebie. Musiałam włożyć w to nieco siły. Powoli położyłam go na sobie” – wspomina szczęśliwa mama.

Tym sposobem mogła przytulić chłopca zaraz po jego narodzinach. To niesamowity prezent od losu, zwłaszcza po tym, jak Julia czterokrotnie poroniła. Co więcej, ma już za sobą kilkukrotną próbę in vitro, aż końcu udało jej się zajść w ciążę w naturalny sposób.

Jak widać NA ZDJĘCIACH na następnych stronach, jej nowo narodzone dziecko od samego początku jest naprawdę wyjątkowe. 

Komentarze (3)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

mama18
2015-11-10 21:12:03

re: Cesarskie cięcie bez parawanu (ZDJĘCIA)

ja mialam cc w lipcu i mi go przyłożyli do buzi moglam przytulic pocałowac:)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
2015-11-09 17:54:50

re: Cesarskie cięcie bez parawanu

Przynajmniej nie męczyły się kilkanaście godzin i nie rozerwało im pochwy.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
mama
2015-11-09 13:15:12

re: Cesarskie cięcie bez parawanu

Ja dwa razy rodziłam i miałam cc jedynie co mogłam to na chwilkę ujrzeć jak moje maleństwa wyglądają nie mogłam przytulić dziecka, sama się zastanawiam czemu po naturalnym porodzie można przytulić własne dziecko a po cc nie dają nam takiej możliwości

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz