Chciała wesprzeć inne mamy, a została... ostro skrytykowana [FOTO]

Patrycja pokazała, jak wygląda jej brzuch po ciąży. Takiej reakcji jednak się chyba nie spodziewała...

ciało po porodzie

Niestety, w serwisach plotkarskich, reklamach, czy filmach nie brakuje kobiet i celebrytek, które niemalże zaraz po porodzie wyglądają jak top modelki. Na szczęście, dziewczyny z całego świata coraz odważniej pokazują w mediach społecznościowych, jak wygląda ciało po porodzie tak naprawdę. Są panie, które ćwiczą i wyglądają fantastycznie zaraz po porodzie, ale warto pamiętać, że każda z nas jest inna. Ciało wielu kobiet potrzebuje czasu na to, by powrócić do formy i nie jest to powód do wstydu. Są kobiety, które nie muszą zbyt wiele robić, by powrócić do formy, a i są takie, dla których to ciężka walka.

Na bardzo odważne wyznanie zdobyła się Patrycja, mama dwójki dzieci i blogerka Instamatki. Opublikowała poniższe zdjęcie i napisała:

Możesz stwierdzić, że się obnażam. Że jest to niesmaczne. Niestosowne. Że nie wypada. Że wstyd. Że to brzydkie. Że tak się nie robi. . Ale ja robię to dla siebie, bo chcę na nowo zaakceptować swoje ciało. Chcę pokazać innym mamom, że moje ciało też tak wygląda. Że jest to normalne. Że nie mamy czego się wstydzić. . Przez 9 miesięcy Twoje ciało "produkowało" tego małego człowieka, którego masz obok. Daj sobie trochę czasu na to, żeby mogło wrócić do formy. . Ja zaniedługo zaczynam brać się za siebie. Chcę coś poćwiczyć dla siebie. Będziesz ze mną? . #curve #body #reallife #mom #boobiess #realness #mommy #sexylook #mother #bööbs #momlife #sexyness #curvemodel #mama #realshit #legs #curvygirl #realtalk #strong #familytime

Wiele mam doceniło powyższy post przyznając, że pogodzenie się z tym, jak się wygląda po ciąży czasem nie jest łatwe. Wiele kobiet doceniło także odwagę Patrycji i przyznało, że nie zdobyłoby się na to, aby pokazać zdjęcie swojego brzucha.

Niestety, nie wszystkie kobiety doceniły gest Patrycji. Szczególnie jedna z  uczestniczących w dyskusji uznała, że kobiety po prostu nie dbają o siebie i są leniwe, a użalanie się nad sobą jest wymówką, by wziąć się za siebie. Wiele pań poczuło się dotkniętych je słowami i na pewno nie uznało ich za motywujące. 

Kochane Mamusie, czy uważacie, że wymaga się od kobiet zbyt szybkiego powrotu do formy zaraz po porodzie?

db

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz