Nie uwierzysz, co księżna Kate zrobiła niecałe 48 godzin po porodzie księcia Louisa!

Wygląda na to, że księżna to prawdziwa fajterka!

księżna kate

W Wielkiej Brytanii postrzega się księżną Kate jako symbol normalności w królewskiej rodzinie. I nie jest to przesada - księżna już nie raz udowodniła, że nadal mocno stąpa po ziemi i mimo tytułu królewskiego, wciąż jest w głębi duszy normalną kobietą i matką.

Zobacz też: Jedna zasada, której koniecznie muszą przestrzegać książęce nianie

Przykład?

Chociażby to, że księżna i książę William nieustannie podkreślają, że walczą o to, by ich dzieci miały możliwie najnormalniejsze dzieciństwo. Wiedzą, że są sprawy, których nie da się przeskoczyć, kiedy jest się członkiem rodziny królewskiej, jednak nadal wplatają w codzienność swoich dzieci normalność, jak tylko to możliwe.

Tymczasem potwierdzenie tego znaleźliśmy również u korespondentki pracującej na dworze, niejakiej Rebecci English, która zdradziła, że księżna na drugi dzień po urodzeniu księcia Louisa... osobiście zawiozła księcia George'a do szkoły.

Przeczytaj: Para książęca na wakacjach na Karaibach

I nie trzeba tutaj wielkiej filozofii aby przypomnieć, że większość kobiet spędza 2-3 dni w szpitalu, gdzie odpoczywają po porodzie i zbierają siły na walkę z kolkami, nieprzespanymi nocami i ząbkowanie. Tymczasem księżna Kate 7 godzin po porodzie stała umalowana przed fotoreporterami, a drugiego dnia prowadziła auto... Wow! To jest naprawdę coś.

Myślicie, że jest super człowiekiem czy po prostu zdaje sobie sprawę, jak ważna jest dla swoich dzieci?AK

Źródło: kozaczek.pl

Komentarze (2)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Lili567
2018-07-26 17:18:53

Jakoś mnie to nie wzrusza... Ja 3 dni po cesarce pojechałam z mężem zarejestrować dziecko no i plus zakupy... Ja prowadziłam auto no mąż popłynął na pępkowym... Po drugiej cc też szybko wsiadłam za kierownicę...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Kinga
2018-07-26 12:21:43

Ona ma mnóstwo ludzi od tego. A to że wyszła na chwilę przed szpital po porodzie, każda z nas ma siłę żeby chwilę postać,a ubrali, umalowała itd ją ludzie którzy czuwają nad jej wizerunkiem. Cała filozofia "silnej" kobiety

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz