Fitmama ćwiczy na porodówce... podczas porodu! [VIDEO]

Wspaniała inspiracja dla przyszłych mam i nie tylko.

Ćwiczenia podczas porodu

Przyznajcie się, jak na świętej spowiedzi: czy w czasie ciąży wykonywałyście ćwiczenia? A poród? Czy w pierwszym okresie porodu (do maksymalnego rozwarcia) starałyście się być aktywne? Nie pytam, oczywiście, mam, którym kazano leżeć i się nie ruszać. Jak to z wami było? Bo mama, którą wam dziś opiszę nie może mieć sobie nic do zarzucenia w kwestii dbania o formę.

 Anna Strode jest mamą dwóch synów, a niedawno do chłopców dołączyła siostrzyczka Madi Grace. Szczęśliwa mama pozostawała w pełni aktywna do ostatniej chwili, czyli do rozpoczęcia się skurczów partych.  Aktywna w pełnym tego słowa znaczeniu – intensywnie ćwiczyła do muzyki z uśmiechem na ustach. Ćwiczenia te zostały przez jej męża sfilmowane, a już po porodzie Anna umieściła je na Instagramie. Zobaczcie same – dziewczyna normalnie rozwala system! Wywija po prostu tak, że wiele mam z pewnością mogłoby jej pozazdrościć. 

Niech ten film, kochane Supermamy, będzie dla was inspiracją do dbania o kondycję nie tylko w ciąży, lecz także przez całe życie. 

To nie pierwszy raz, gdy blogerka zadziwia. Anna zmierzyła się z mężem na treningu doklejając mu "ciążowy brzuszek!" >>>

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz