Czy warto bać się porodu? Przeczytaj, by się dowiedzieć!

Jednym artykułem nie sprawimy, że przestaniesz się bać, ale mamy nadzieję, że zaczniesz myśleć pozytywnie.

ciąża lato

Jesteś w ciąży. Poród to jej nieuchronne zakończenie. Jeśli to Twoje pierwsze dziecko, to zapewne jesteś pełna obaw. Skąd możesz wiedzieć, jak to jest? Opowieści, którymi uraczają Cię doświadczone znajome, mrożą Ci raczej krew w żyłach, zamiast uspakajać i upewniać, że poród naturalny to coś, czego nie warto się bać. Miliony pytań i wątpliwości kłębią się w Twoje głowie. Coraz częściej myślisz o cesarce: umówię Cię, znieczulą mnie, szast prast i już po krzyku.

Przeczytaj kilka naszych rad, które, mamy nadzieję, przybliżą Cię do pewności, że poród siłami natury to najlepsze, co możesz dać sobie oraz dziecku, w rezultacie czego podejmiesz decyzję, by rodzić naturalnie i decyzji tej trzymać się będziesz aż do szczęśliwego rozwiązania.

Komentarze (2)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

anna k.
2015-06-08 03:23:11

re: Czy warto bać się porodu? Przeczytaj, by się dowiedzieć!

"wazne zeby miec dookola ludzi"-zadnych ludzi! ja mialam 2 polozne i wystarczylo mi, super byly, dawaly mi wode do picia, wycieraly mnie, rozmawialy, mile byly.dla mnie to zbyt intymna rzecz i nawet meza bym nie chciala przy porodzie.facet na porodowce jakos mi to nie pasi.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
xxx
2015-06-05 15:26:34

re: Czy warto bać się porodu? Przeczytaj, by się dowiedzieć!

ale bzdury az szkoda czytać ;/0 konkretów tylko bajania zapewne osoby która nigdy nie rodziła a i pewnie nawet porodu nie widziała ;/

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz