Niewiarygodne odkrycie w trakcie pogrzebu - dziecko urodziło się po śmierci matki

Zdumiewającego odkrycia dokonali pracownicy zakładu pogrzebowego w Mbizanie na terenie Republiki Południowej Afryki. W trumnie znaleźli noworodka.

noworodek-aparatura

Zmarłą, 33-letnią kobietę przygotowywanej do pogrzebu. 10 dni po jej śmierci pracownicy zakładu pogrzebowego otworzyli trumnę. To co zobaczyli w środku wprawiło ich w osłupienie.

Kiedy otworzyliśmy trumnę, aby zobaczyć, czy wszystko jest w porządku, zobaczyliśmy, że przy kobiecie leży niemowlę. Jestem w tej branży od 20 lat, ale nigdy nie słyszałem, aby kobieta, która zmarła, urodziła dziecko – mówi jeden z pracowników zakładu.

Dr Peter Hutchinson, lekarz, który zajmował się kobietą, podejrzewa, że jest to efekt osłabienia poszczególnych partii mięśni. Wskutek śmierci mogło doprowadzić to do wypchnięcia dziecka na zewnątrz. Nie wiadomo jednak, czy mogło urodzić się ono żywe.

Jestem załamana tym, co się stało. Najpierw straciłam ukochaną córkę, a potem doznałam największego wstrząsu w moim życiu, dowiedziałam się, że zmarła urodziła dziecko – opowiada matka 33-latki.

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz