Taki poród zdarza się zaledwie raz na 80 tys. urodzeń! [ZDJĘCIA]

Kilka dni przed ceremonią rozdania nagród, aktor Mahershala Ali otrzymał coś znacznie cenniejszego niż Oskara.

Mahershala Ali

Oscary 2017 rozdane. Wbrew wcześniejszym prognozom statuetkę za najlepszy film, czyli najważniejszego Oscara dostał film "Moonlight"w reżyserii Barry'ego Jenkinsa. Dodatkowo jeden z aktorów grających w "Moonlight" otrzymał Oscara za najlepszą drugoplanową rolę męską. Chodzi o Mahershala Ali, który w filmie "Moonlight" gra rolę Juana. Aktor na czerwonym dywanie zdradził, że właśnie został ojcem, jednak to nie było "zwykły" poród.

- Babcia chciałaby, żebym się zapiął - powiedział Mahershala Ali, zapinając guzik czarnego smokingu. - Chciałem podziękować moim nauczycielom. Mówili, że nie chodzi o mnie, tylko o bohaterów. Jestem służącym ich historii, cieszę się, że dostałem taką szansę. Dziękuję ekipie, dziękuję reżyserowi i innym aktorom - powiedział, a potem pozwolił sobie na bardziej prywatne podziękowania. - Chciałem podziękować też mojej żonie. Właśnie urodziła córkę. Cztery dni temu. Dziękuję, że jest taka dzielna.

22 lutego na świat przyszła córka aktora, Bari Najma Ali. Podczas gali aktor zdradził, że jego dziecko jest "w czepku urodzone" i to dosłownie!

- Dziecko dosłownie przyszło na świat... w przezroczystej torbie - powiedział podczas wywiadu - To było niesamowite.

 

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz