Film z porodu - porodowe reality show [FOTO]

Nagrywanie porodu już tak nie zaskakuje, małe kamery spokojnie można zabrać na porodówkę. Film na użytek domowy to przecież piękne upamiętnienie tego wyjątkowego wydarzenia. Jednak niektórzy rodzice przesyłają poza granice swoich czterech ścian tę intymność. Niektórzy nawet akcję porodową relacjonują na żywo w Internecie.

poród

Tablet i wi-fi przy łóżku porodowym

Przy łóżku porodowym i na nim również kobieta rodząca spędza wiele godzin, zwłaszcza jeśli to jest pierwszy poród. Niektóre porodówki idą z duchem czasu i wyposażają sale porodowe w dostęp do Internetu. Maluszkiem można się pochwalić zaraz po urodzeniu. Niektórzy chwalą się też postępami akcji porodowej i samym porodem.

Porodowe reality show

Amerykańska telewizja postanowiła, że wyprodukuje reality show o naturalnych porodach. Inspiracją okazał się poród kobiety nad rzeką, film z akcji porodowej został udostępniony w Internecie (!). Kobieta jest naga i rodzi naturalnie, bez znieczulenia i pomocy medycznej, bez zapisu KTG, nad brzegiem rzeki, towarzyszy jej mąż i dwoje dzieci. Na YouTube można znaleźć inne filmy z porodów - kobiety przykrywają okolice intymne prześcieradłem lub nie zakrywają się wcale i rodzą nago. Czasem ujęcia są bardzo intymne, pokazują pochwę i piersi rodzącej, czasem kobiety są w połowie ubrane. Amerykanie postanowili nakręcić reality show z porodów na łonie natury, bez udziału położnej czy lekarza. Program wzbudził wiele kontrowersji. Uczestniczenie w takiej produkcji jest bardzo ryzykowne w momencie, kiedy poród się komplikuje.

 

 

Komentarze (1)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
2015-04-10 00:09:11

re: Film z porodu - czy to już soft porno?

CO Z BLOGIEM? ŻARTY SOBIE ROBICIE?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz