Perfekcyjne mamuśki w social mediach to bujda! [ZDJĘCIA]

Ta mama pokazuje, jak jest na prawdę.

ciało po  porodzie

Wiele matek zmaga się ze zmianami, jakie zachodzą po ciąży. Idealne fotki kobiet zaraz po porodzie mogą doprowadzać do niemałych kompleksów. Mia Redworth, gdy została mamą, sama musiała się zmierzyć z tym problemem, teraz demaskuje te perfekcyjne mamuśki z Instagrama.

Obecnie Mia jest mamą 13-miesięcznego synka i za pomocą zdjęć na swoim profilu chce zainspirować inne matki. Walczy o to by obraz matek kreowany w mediach społecznościowych był po prostu prawdziwy.

Komentarze (2)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
2017-03-20 12:20:50

Też się muszę nie zgodzić. Każdego ciało po porodzie wygląda inaczej. Uwarunkowane jest to różnymi czynnikami czy to genetycznymi, czy ciężką pracą! Ja po ciąży bardzo szybko wróciłam do figury z przed. Miesiąc czasu i nie było żadnego śladu do tego zero rozstępów!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Aga
2017-03-19 20:20:56

Każda kobieta jest inna nie można więc stwierdzić że perfekcyjne mamuśki to bujda. Zależy jeszcze co dla kogo jest perfekcyjne. Ja jestem mamą od 4 miesięcy moje ciało wygląda jak przed ciążą zgubiłam już to 16kg które przytyłam w ciąży rozstępów mam raptem kilka i nie są w ogóle widoczne. Pozdrawiam

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz