Gdy to Twoja mama daje Ci wsparcie podczas porodu... [ZDJĘCIA]

Mówisz poród rodzinny - myślisz mąż. Mówisz wsparcie - myślisz położna. Matki. One także często wspierają nas w tych niezwykłych chwilach w życiu.

matka wspierająca córkę

Dla rodzącej kobiety często największym i najcenniejszym wsparciem na sali porodowej może być własna mama. Z okazji Dnia Matki, który Amerykanie obchodzą w pierwszą niedzielę maja, Międzynarodowe Stowarzyszenie Profesjonalnych Fotografów Narodzin podzieliło się zdjęciami matek wspierających córki podczas porodu.

Zdjęcia te oddają niesamowite momenty związane z porodem, narodzinami maleństwa i chwilami po porodzie. Podczas tych wyjątkowych momentów, mamy okazują się cennym i niezastąpionym wsparciem dla córek.

Zobacz wzruszające zdjęcia i przeczytaj wrażenia robiących je fotografów NA NASTĘPNYCH STRONACH!

Komentarze (3)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

matka
2016-05-11 10:24:27

re: Gdy to Twoja mama daje Ci wsparcie podczas porodu... [ZDJĘCIA]

Piękne zdjęcia.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Podpis...
2016-05-10 20:30:25

re: Gdy to Twoja mama daje Ci wsparcie podczas porodu... [ZDJĘCIA]

Przed potopem, za czasów Noego, żyli ludzie, którzy mieli swoje religie, świątynie, swoich bogów, swoje prywatne światopoglądy, filozofie, swoich królów, oraz dzięki swej mądrości odnosili wielkie sukcesy w dziedzinach, którym się oddawali. Niewykluczone, że wśród nich żyli także ci, którzy szanowali wzajemnie swoje przekonania, byli dobrymi ludźmi i nie chcieli nikogo urazić dążąc w ten sposób do światowej jedności. Jednak i to nie wystarczyło, aby uchronić się ... przed falami potopu. Dlatego, czy zastanawiałeś się kiedykolwiek, czemu tylko ośmioosobowa rodzina Noego ocalała z całej ludzkości? Dlaczego tylko dzięki jedynemu i prawdziwemu Bogu żywemu, który stworzył Niebo i Ziemię oraz dał nam z miłości swego Syna Jezusa Chrystusa jako przebaczenie naszych win - mamy życie wieczne w obfitości? Czy tylko Noe to rozumiał? Zobacz jak dzisiejszy świat troszczy się o Ciebie. Pragnie różnymi sposobami WCISNĄĆ Ci NA SIŁĘ to, co zniszczyło już ówczesny świat w falach potopu. Więc co dziś uczynisz z Jezusem Chrystusem jako swoją Arką do życia wiecznego? Czy wiesz jak być zbawionym? Czytaj więcej...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Lolek07
2016-05-10 13:25:24

re: Gdy to Twoja mama daje Ci wsparcie podczas porodu... [ZDJĘCIA]

A jak myślicie teściowa może dać wsparcie synowej przy porodzie,ja byłam i wspierałam moją synową.Taką wspólnie podjęliśmy decyzje

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz