Historia samodzielnego, domowego porodu [ZDJĘCIA]

Kristen Sheppard urodziła dziecko wprost na dłonie swojego męża. Położna dotarła już po wszystkim.

poród w domu

Allie Bennett jest fotografką weselną. Swójego pierwszego szpitalnego porodu nie wspomina dobrze. Nie czuła się traktowana jak rodząca, która ma prawo do decydowania o swoim cele. Nie pozwolono jej na przyjęcie pozycji przy porodzie, która najpewniej przyspieszyłaby cały proces. Narzucono jej leżenie, w związku z tym poród był dłuższy i bardziej męczący.

Podobne wrażenia ma bohaterka jej najnowszych zdjęć, Kristen Sheppard. Mimo tego, że jej pierwszego szpitalnego porodu z córeczką Marlee nie można nazwać traumatycznym, kobieta zadecydowała, że kolejne dziecko urodzi w domu.

Ponieważ kobiety łączy szczególna więź, Kristen i jej partner, Michael poprosili, by to właśnie Allie sfotografowała ich domowy poród.

Komentarze (1)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Podpis...
2016-04-24 07:11:49

re: Historia samodzielnego, domowego porodu [ZDJĘCIA]

Przed potopem, za czasów Noego, żyli ludzie, którzy mieli swoje religie, świątynie, swoich bogów, swoje prywatne światopoglądy, swoich królów, oraz dzięki swej mądrości odnosili wielkie sukcesy w dziedzinach, którym się oddawali. Niewykluczone, że wśród nich żyli także ci, którzy szanowali wzajemnie swoje przekonania i nie chcieli nikogo urazić dążąc w ten sposób do światowej jedności. Jednak i to nie wystarczyło, aby uchronić się przed falami potopu. Dlatego, cz ... y zastanawiałaś się kiedykolwiek, czemu ośmioosobowa rodzina Noego ocalała z całej ludzkości? Dlaczego tylko dzięki jedynemu i prawdziwemu Bogu żywemu, który stworzył Niebo i Ziemię oraz dał nam z miłości swego Syna Jezusa Chrystusa jako przebaczenie naszych win - mamy życie wieczne w obfitości? Czy tylko Noe to rozumiał? Zobacz. Dzisiejszy świat pragnie wcisnąć Ci na siłę to, co zniszczyło już ówczesny świat w falach potopu. Więc co dziś uczynisz z Jezusem Chrystusem jako swoją Arką do życia wiecznego? Czy wiesz jak być zbawioną? Czytaj więcej...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz