Jak wyglądają noworodki zaraz po urodzeniu? Zobacz niezwykłe zdjęcia! [ZDJĘCIA]

Wiele mam jest bardzo zaskoczonych tym, jak wygląda ich dziecko zaraz po porodzie.

noworodek

Oczywiście każdy maluszek jest śliczny, zwłaszcza dla swojej mamy i nie ma co na ten temat dyskutować. Jednak są pewne drobiazgi w wyglądzie noworodka, które mogą Ci się nie podobać i mogą Cię zaskoczyć. Wiedz, że są to (d)efekty przejściowe.

W ciągu pierwszych godzin i dni życia dziecka zwracamy uwagę na różne rzeczy, które występują w różnym natężeniu i mogą wydawać się dziwne. Bądź spokojna, nie trzeba od razu wzywać lekarza ani martwić się, że dziecku coś już tak zostanie na zawsze. Wszystko zaś można skwitować jednym stwierdzeniem: to normalne.

Zobacz te małe przepiekne "brzydale" >>>

Komentarze (2)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Gonia
2017-02-14 12:37:06

Jakoś mnie to nie przekonuje.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Mimi
2017-02-14 11:13:42

Och już przestańcie. Każdy kto ma zdrowe podejście do macierzyństwa i dzieci wie i widzi, że dzieci zaraz po urodzeniu są po prostu BRZYDKIE. Wycieczkowe po porodzie jak ich matki, sine, w śluzie, często pokryte krwią i mające wykrzywione twarzyczki. Naprawdę nie ma się czym zachwycać. Matka czuje się dumna z siebie i tego małego brzydkiego berbecia bo dopiero co go wypchnęła na świat, stwierdza również że jest piękne z tego samego powodu ale bądźmy realustami - maluchy ... zaraz po urodzeniu w 90 nie są ładne Czytaj więcej...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz