Blogerka pokazała swój brzuch po porodzie!

Zobaczcie, jak się zmieniało jej ciało od dnia porodu! Na początku wcale nie było pięknie...

po ciazy

Ciało kobiety po porodzie potrzebuje czasu by wrócić do "normalności". Często przez dodatkowe kilogramy bądź genetykę nie jest możliwy całkowity powrót do stanu sprzed ciąży. Owszem, zdarzają się wyjątki kobiet, które od razu po porodzie wyglądają, jakby nigdy nie trafiły na porodówkę. Przeważnie jednak ciąża odciska ślad na ciele kobiety w postaci rozstępów, rozciągniętej macicy (która pozwala myśleć niezorientowanym, że kobieta nadal jest w ciąży) czy "zbierającej się" skóry.

Mało jednak kto mówi o tym głośno. Kobiety, które zachodzą w ciąże raczej myślą, że to po porodzie wszystko wróci do normy, a ich ciało wróci do dawnych rozmiarów bez żadnych uszczerbków.

Dr Julie Bhosale postanowiła rozprawić się z tymi przekonaniami, aby uświadomić młodym kobietom, że rozciągnięte ciało po ciąży to NORMALNA rzecz. Że po porodzie będziesz miała inną skórę, a nawet możesz przez chwilę nie czuć się sobą. I że to wszystko minie, bo właśnie dokonałaś cudu - urodziłaś Małego Człowieka.

"Jesteś piękna, jesteś niesamowita, jesteś Matką" - napisała na swoim blogu, wrzucając jednocześnie zdjęcia.... prezentujące jej ciało po ciąży! Dlaczego to zrobiła? Ponieważ chce pomóc kobietom, które doznały szoku po porodzie w związku ze stanem swojego ciała. Pragnie im uświadomić, że piękno to nie tylko sześciopak i makijaż - po porodzie można je w pełni dostrzec w swoim Dziecku, które spowodowało te zmiany. I że można pokochać siebie po tych wszystkich zmianach. 

Zobaczcie piękne zdjęcia Dr Julie, która z ogromnym uśmiechem na twarzy stoi przed obiektywem, prezentując swoje nieidealne ciało. 

Podobają Wam się jej zdjęcia?

 

AK

Źródło: juliebhosale.co.nz/my-real-postpartum-body

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz