Katie Piper, modelka oblana kwasem, urodziła drugą córkę

Katie Piper w grudniu powitała na świecie swoją drugą córkę, Penelope Diane, ale... nie wyklucza w przyszłości adopcji.

Katie Piper

 Modelka Katie Piper padła ofiarą zazdrości swojego byłego chłopaka i została oblana kwasem. Jej twarz w efekcie została zdeformowana przez oparzenia. Przeszła wiele operacji, aby odzyskać swój dawny wygląd.

Obecnie Katie spełnia się nie tylko zawodowo, ale też prywatnie. Prowadzi fundację pomagającą osobom z poparzeniami i jest szczęśliwą mężatką.

Modelka i jej mąż, Richard Sutton, mają już 3-letnią córkę, Belle. W grudniu urodziła im się druga, której nadano imię Penelope Diane. Jak przyznali, pierwsze imię zawsze im się podobało, drugie - Diane, córka otrzymała po mamie Katie, która była dla niej ogromnym wsparciem w trudnych chwilach, sama zaś wygrała walkę z nowotworem.

Nowy rok i Nowe uzupełnienie naszej rodziny Zapoznaj się z moją drugą córką Penelope Diane. Dziękuje” – ujawniła na Instagramie nowinę i imiona nowo narodzonej córeczki Katie Piper.

Modelka na zdjęciu wygląda na bardzo szczęśliwą.

Czuję się całkowicie spełniona mając dwie dziewczynki i myślę, że jest to wystarczające. Jeśli coś by się zmieniło, myślę, że zdecydujemy się na adopcję. To coś o czym dużo rozmawialiśmy z Richiem i on zawsze był na to otwarty” – zapowiada.

tw

 

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz