Każda z nas chciałaby tak wyglądać dwa miesiące po porodzie. Co za ciało! [ZDJĘCIA]

Moda na zdrowe i wysportowane ciało sprawia, że coraz więcej mam bardzo szybko wraca do figury sprzed ciąży.

Tammy Hembrow

Tammy Hembrow to matka dwójki dzieci mieszkająca w Queensland w Australii. Jej pasją jest sport i zdrowe odżywianie. Zawodowo jest trenerką fitness i może pochwalić się nienaganną figurą, o której marzy niejedna kobieta.

Niewiele osób jednak wie, że zaledwie dwa miesiące wcześniej Tammy urodziła córeczkę! Kobieta przez praktycznie całą ciążę ćwiczyła 5-6 razy w tygodniu, dbała o zdrowe i zbilansowane posiłki. Fitness i sport to całe jej życie. Jej celem jest umięśniona i nienaganna sylwetka.

Tammy dzieliła się ze swoimi fanami zdjęciami z okresu przed ciążą, w ciąży, a teraz również pokazuje, jak wygląda jej droga prowadząca do powrotu do figury sprzed stanu błogosławionego. Niedawno opublikowała zdjęcie, na którym przedstawiła swój brzuch w ostatnich dniach ciąży i 2 miesiące po porodzie.

Ciężko uwierzyć w to, że między zdjęciami są zaledwie 2 miesiące różnicy. Ciało Tammy w ogóle nie wygląda, jakby kiedykolwiek była w ciąży! Jej nogi są szczupłe i umięśnione, a brzuch całkowicie płaski. Niektórzy uważają, że to zasługa Photoshopa a nie ćwiczeń i odpowiedniej diety.

Tammy jednak nic nie robi sobie z negatywnych komentarzy i dalej skupia się na tym, co dla niej najważniejsze, czyli ciężkim treningu, by zyskać figurę jakiej jeszcze nigdy nie miała.

„To niesamowite, co potrafi zrobić ludzkie ciało.” – napisała Tammy. „To ważne, by kochać siebie i swoje ciało na każdym etapie swojego życia. Każdy organizm jest różny i nigdy nie powinno się porównywać do innych.”.

Co Tammy radzi ciężarnym mamom?

„Zdrowe jedzenie robi wielką różnicę. Każdy czas jest odpowiedni, by zacząć się dobrze odżywiać. Kiedy zdarzy Ci się cięższy okres nie pozwól, by to podcięło Ci skrzydła. Po prostu powróć do zdrowych nawyków i od razu poczujesz się lepiej.” – zakończyła Tammy.

Zobacz niesamowity powrót do figury zaledwie dwa miesiące po porodzie!

kp

Komentarze (1)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Ela
2016-09-28 13:44:59

re: Każda z nas chciałaby tak wyglądać dwa miesiące po porodzie. Co za ciało! [ZDJĘCIA]

Super figura, ale wydaje mi się ze tej pani brakuje żeber ??

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz