Paraolimpijka chwali się figurą po porodzie [ZDJĘCIA]

Kelly Cartwright w 2012 roku została wybrana "najseksowniejszą paraolimpijką". Czy wróciła do formy po porodzie?

ciało po porodzie

Kelly Cartwright to 28-letnia australijska lekkoatletka. Gdy Kelly miała 15 lat, lekarze wykryli u niej bardzo rzadki nowotwór, przez co musiała przejść amputację nogi. Mimo to realizuje swoje marzenie i uprawia wyczynowo biegi oraz skoki w dal. W Londynie na paraolimpiadzie zdobyła dwa medale.  Obecnie intensywnie przygotowuje się do Igrzysk Paraolimpijskich w 2020 roku.

- Zawsze chciałam być sportsmenką, jak byłam małą dziewczynką uwielbiałam biegać, wszędzie było mnie pełno - napisała na swoim profilu. - Potem usłyszałam druzgocącą diagnozę, lekarze powiedzieli mi, że już do końca życia będę żyła bez nogi. Ale ja się nie załamałam, wiedziałam, że dam radę, a brak nogi nie zwalnia mnie z obowiązków. Choć niedawno urodziłam syna, chcę mu pokazać, że ograniczenia nie istnieją. Razem ćwiczymy i aktywnie spędzamy wspólne chwile. To daje mi radość i rozwija skrzydła, dla niego chcę sięgnąć po kolejne medale.

W zeszłym roku sportsmenka urodziła synka i przyznaje, że powrót do formy nie był łatwy. Kelly przyznała, że wróciła po porodzie do diety wegańskiej, kluczowe także było zwiększenie ilości spożywanych protein, zdrowe przekąski i szybkie spacery. Lekkoatletka oprócz treningów i opieki nad maluszkiem prowadzi także blog, gdzie podpowiada młodym mamom jak zadbać o formę.

Kelly wygląda rewelacyjnie >>>

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz