Zobacz niesamowite zdjęcia z cesarskiego cięcia. Ona sama przyjęła swój poród! [ZDJĘCIA]

`Czułam, że moje ciało zawiodło i poczułam się okradziona`... tym razem miało być inaczej.

cesarskie ciecie

Sara i Joseph byli rodzicami trójki dzieci. 4-letni Jay, 3-letnia Ruby i 2-letni Wyatt - cała trójka urodziła się za pomocą cesarskiego cięcia. Gdy okazało się, że Sarah jest w kolejnej ciąży i także będzie musiała rodzić za pomocą cesarskiego cięcia, postanowiła, że chce być bardziej zaangażowana w proces narodzin, niż było to do tej pory.

- To było dla mnie ważne, ponieważ nigdy nie byłam w stanie urodzić dziecka siłami natury, pomyślałam, że to może byłoby najbliższe naturalnemu porodowi, którego nigdy nie miałam - powiedziała na temat swojego pomysłu Sarah. - Czułam, że moje ciało zawiodło i poczułam się okradziona, gdy za każdym razem okazywało się, że musi się skończyć cesarką.

Czytaj też: Nie urodziłam swojego dziecka! Co czuje matka po cesarce >>>

Sarah pilnowała, by po porodzie był kontakt skóra do skóry, by mieć namiastkę porodu naturalnego. Przy trzecim porodzie poprosiła lekarza, by mogła widzieć, jak rodzi się jej dziecko, a lekarz pozwoliłby opuścić zasłonkę podczas cesarki. Sarah poczuła bardzo dużą różnicę - poczuła więź, której jej do tej pory brakowało.

 

Komentarze (1)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

ona
2017-01-13 22:36:22

przestancie w koncu gadac pierdoly o tej niby wiezi

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz