Rodząca przyjęła własny poród przez cesarskie cięcie!

Kobieta przyjęła swój własny poród i urodziła dziecko za pomocą cesarskiego cięcia!

Emily Dial

Emily Dial jest wykwalifikowaną położną. Pracuje w szpitalu w Kentucky. Kiedy dowiedziała się, że jest w ciąży, postanowiła zrealizować dwie rzeczy: pozyskać do porodu fotografkę i przyjaciółkę Sarah Hill, aby uwieczniła ona ten niezwykle ważny dla matki moment oraz przyjąć własne dziecko, które ma przyjść poprzez cesarskie cięcie.

- Pielęgniarki, lekarze, anestezjolodzy chętnie przychodzili i odgadywali, czy to będzie chłopiec czy dziewczynka. Co jest bardziej ekscytującego, niż wyciągnięcie z łona własnego dziecka? – pyta retorycznie Emily.

Wcześniej zaplanowała, wraz z kolegami-lekarzami, w jaki sposób ma przebiegać proces porodu. Gdy nadszedł ten właściwy moment, została znieczulona od pasa w dół, założyła rękawiczki medyczne i zaczęła uczestniczyć w swoim własnym porodzie od samego początku.

Lekarz wykonał na jej brzuchu odpowiednie nacięcie, a następnie pozwolił jej samodzielnie wyciągnąć noworodka z jej własnego łona

- To niesamowite uczucie sięgnąć w dół, poczuć jego głowę, a potem powoli czuć, jak całkowicie przychodzi na świat. Ale trochę dziwne było nie móc poczuć swojego brzucha – opowiada Dial.

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz