Kobieta sfotografowała swój własny poród! [ZDJĘCIA]

Tego jeszcze nie było! Kobieta sama robiła zdjęcia podczas własnego porodu!

zdjęcia z własnego porodu

Lisa Robinson-Ward to fotografka z Kalifornii w Stanach Zjednoczonych. Specjalizuje się w robieniu zdjęć okolicznościowych, głównie wesel i w portretach, ale kiedy dowiedziała się, że zostanie mamą, wiedziała, że czeka ją nowe fotograficzne wyzwanie - zdjęcia z własnego porodu.

Ciąża była zaskoczeniem dla Lisy, ale bardzo się z niej ucieszyła. Kobieta miała już 9-letniego syna i przez wiele lat próbowała zajść w kolejną ciążę, ale dwukrotnie poroniła. Po tej ogromnej stracie razem z mężem zadecydowali, że przestaną się starać o dziecko. Właśnie wtedy fotografka dowiedziała się, że jest w ciąży.

Lisa była przekonana, że sfotografowanie własnego porodu pozwoli jej zachować spokój i skupienie oraz odciągnąć myśli od bólu.

„Nie wiedziałam, czy będę w stanie robić zdjęcia, czy nie.” – przyznała Lisa. „Byłam nastawiona na to, że to zrobię, ale tak naprawdę nie byłam pewna czy to się uda.”.

Zdjęcia udało się zrobić, a to, co pokazują, stanowi rzadki wgląd w cudowną chwilę, jaką jest poród.

Córeczka Lisy, Anora, ma obecnie 6 miesięcy, a oto jak wyglądało jej pojawienie się na świecie w obiektywie jej własnej mamy! >>>

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz