Ta mama urodziła w połowie lotu, dziesiątki tysięcy metrów nad ziemią! [VIDEO]

Rodząca poprosiła pasażerów o nagranie tego, co się dzieje na pokładzie samolotu. Zobaczcie to nagranie!

poród w samolocie

Christina Penton miała urodzić dopiero za 4 tygodnie, jednak jej dziecko miało inne plany. Kobieta zaczęła rodzić w połowie lotu. Gdy personel zorientował się, co się dzieje, samolot został przekierowany na najbliższe lotnisko. Kobieta urodziła, zanim samolot wylądował. 

Christina poprosiła pasażera siedzącego za nią, by nagrał, jak jest odcinana pępowina, a ona bierze dziecko w ramiona. Na filmie widać również córkę kobiety, która jest w szoku.

Shelley Hedgecock Starks, autor filmu umieścił go w sieci pisząc " Właśnie doświadczyliśmy narodzin dziecka na siedzeniu przed nami. Musieliśmy awaryjnie lądować w Nowym Orleanie."

Maluszek ma na imie Christoph i jest zdrowy, choć wazy zaledwie 3 kilogramy.

Czemu Christina leciała samolotem w zaawansowanej ciąży? Linie lotnicze mają różne zasady dotyczące podróżowania w stanie błogosławionym. Jeśli lekarza nie widzi przeciwwskazań, to kobieta może lecieć.

Czy w ciąży można latać samolotem? Więcej >>>

- W ciągu 10-15 minut od startu poczuła, że coś jest nie tak - wspomina Christina. Początkowo skurcze były co 5 minut, a potem czas zaczął się skracać. Po godzinie lotu odeszły wody, a 10 minut później urodził się mały Christoph.

Jak się okazuje personel pokładowy był dokładnie przeszkolony w zakresie różnych "kryzysowych sytuacji." Stewardessy mają stały dostęp do lekarza przez radio. W tym przypadku pediatra był także na pokładzie.

Chłopiec w prezencie od linii lotniczych otrzyma dożywotnie bezpłatne rodzinne przeloty, poinformował rzecznik Spirit Airlinrs.

Poznaj inne maluszki, które urodziły sie "w niebie" >>>

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz