Kolejna mama brutalnie szczera na temat cesarki:`Czuję się jak wypatroszony rekin, nie jest to łatwe` [FOTO]

Ta mama udowadnia, że cesarka to poród bez względu na to, co o tym sądzisz!

cesarskie cięcie

Sprowadzenie na świat nowego człowieka nie jest proste. To test siły i wytrzymałości, ale mimo to są ludzie, którzy uważają, że sposób, w jaki dziecko przychodzi na świat ma znaczenie.

Choć dziś zdobycie wiedzy na temat porodu nie jest niczym trudnym, okazuje się, że nasza empatia kuleje, a zrozumienie pewnych rzeczy jest nadal zbyt trudne dla wielu osób. Nie trzeba bardzo się wysilać, by znaleźć w sieci, jak traktowane są mamusie: jak kobiety są szykanowane za karmienie dziecka w miejscu publicznym, jak są oceniane za zbyt małe lub zbyt duże brzuszki, jak kobiety są ranione za to, że poroniły. Kobiety w wielu przypadkach po prostu się usuwają, by nie być celem, wstydząc się tego, co je spotyka, włącznie z cesarskim cieciem.

LIST: Nie urodziłam swojego dziecka! >>>

Niedawno pewna fotografka porodowa otwarcie, że "Operacja, jaką jest cesarskie ciecie nie jest porodem." Dlatego potrzeba więcej mam, które udowadniają, że nie jest to prawdą. Olivia White, mama z Melbourne i blogerka opublikowała swoje zdjęcie i nie owija w bawełnę.

"Wiem, że to nie najlepsza perspektywa, ale aż szkoda nie zrobić sobie selfie kilka godzin po porodzie, by zobaczyć miejsce, z którego został wyjęty cały człowiek" napisała Olivia.

Dalej >>>

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz