Kylie Jenner była w ciąży i została mamą! [VIDEO]

Po miesiącach domysłów i plotek Kylie Jenner potwierdziła, że była w ciąży, a nawet że… już urodziła!

kylie ciaza

Celebrytka potwierdziła także, że ojcem dziecka jest 25-letni raper Travis Scott. Przeprosiła też, że w związku ukrywaniem swojego stanu jej fani musieli być zdani na przypuszczenia.

„Moja ciąża była jedną z tych, którą nie chciałam dzielić się ze światem. Wiedziałam, że muszę przygotować się do najważniejszej roli w moim życiu w najbardziej pozytywny, bezstresowy i zdrowy sposób. Wiedziałam, że dziecko wyczuje wszystkie moje emocje, dlatego postanowiłam w ten sposób działać dla mojego małego życia i naszego wspólnego szczęścia.

Ciąża była jednym z najpiękniejszych i inspirujących doświadczeń, które zmieniło całe moje życie. Będę tęskniła za tym czasem. Doceniam pomoc moich przyjaciół, a zwłaszcza rodziny, dzięki którym ten specjalny moment był tak prywatny, jak to tylko możliwe.

Moja piękna i zdrowa córeczka przyszła na świat 1 lutego 2018 r. i nie mogłam dłużej czekać z zpodzieleniem się tym błogosławieństwem. Nigdy nie czułam tak wielkiej miłości i szczęścia. Dziękuję za waszą wyrozumiałość" - poinformowała Kylie na Instagramie.

 

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz