Matka z porażeniem mózgowym rodzi naturalnie swoje dziecko. Zobacz to! [ZDJĘCIA]

Podczas porodu warto podążać za tym, co podpowiada nam nasze ciało.

porażenie mózgowe

Większość matek chce przejść przez poród na własnych warunkach. Jednak nie każda dostaje taką możliwość. Kelly, która urodziła się z porażeniem mózgowym musiała pogodzić się z faktem, że jej choroba może skomplikować jej plan porodu. Jednak dzięki swojej sile, intuicji i wierze w swoje możliwości wydała na świat dziecko na swoich warunkach. Na zdjęciach uwieczniła to fotografka Jaydene Freund z Cradled Creations.

Kelly na początku ciąży dowiedziała się, że przez swój stan nie będzie w stanie urodzić naturalnie i konieczne będzie cesarskie cięcie. Była jednak tak zdeterminowana, by wydać na świat dziecko w naturalny sposób, że znalazła położną, która ją wysłuchała, zamiast od razu narzucać swoją decyzję.

Poród rozpoczął się w 33. tygodniu ciąży. Ponieważ ciężarna jest bardzo drobna, w jej głowie pojawiła się myśl, że może potrzebować cesarskiego cięcia. Jednak dzięki wsparciu męża i przekonaniu, że to jest właśnie to, czego potrzebuje jej ciało, Kelly szczęśliwie rodzi swojego pierwszego synka.

Poród chłopca odbył się bez ingerencji medycznej czy znieczulenia.

„Dla mnie moje ciało nie ma żadnych ograniczeń. Jest niesamowite i daje życie.” – zakończyła Kelly.

Zobacz przepiękne zdjęcia z tego wyjątkowego porodu!

kp

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz