Przychodzi facet do lekarza i prosi o `ciaśniejsze zszycie żony`

Na pewno słyszałaś takie żarty przed porodem, a co jeśli to nie są tylko żarty?

nacinanie krocza

Kobieta, która rodziła naturalnie, może mieć wrażenie, że ma "rozciągniętą pochwę", a to wiąże się z osłabieniem mięśni krocza. W końcu przez jej kanał rodny przeszeło dziecko. Zazwyczaj, po upływie kilku tygodni od rozwiązania, pochwa "dochodzi do siebie" i wraca do rozmiarów sprzed ciąży. Niestety, jeśli waga urodzeniowa noworodka była wysoka, pochwa może być nieco luźniejsza i nigdy nie wrócić do pierwotnego stanu, ale nie oznacza to, że nie można nic z tym zrobić. Mimo to nie brakuje historii o mężczyznach oburzonych i zawiedzionych wyglądem narządów intymnych partnerki, oczywiście chodzi głównie o jego odczuwanie przyjemności seksualnej. Nie brakuje także pań, które boją się odrzucenia przez partnera, dlatego decydują się na cesarskie cięcie. Choć nie jest tak źle, jak mogłoby się wydawać lęki zarówno pań, jak i panów są olbrzymie i skłaniają do dziwnych rzeczy.

Na pewno będąc w ciąży słyszałaś żarty, że zawsze można lekarza poprosić, by po nacięciu pochwy potem ją trochę ciaśniej "zszył dla męża". Okazuje się, że to nie jest tylko głupie gadanie. Na forach internetowych nie brakuje historii o "zaradnych" panach, którzy "dogadali się z lekarzami na ekstra szew po porodzie, by żona była "trochę bardziej ciasna"".

Brzmi niewiarygodnie? W 1994 roku brytyjska specjalistka Sheila Kitzinger wydała poradnik dla świeżo upieczonych mam. Zawiera ona wiele istotnych porad i informacji pomocnych w zrozumieniu zmian zachodzących w organizmie kobiety po porodzie. Autorka opisuje nie tylko fizyczne, ale i emocjonalne przeżycia związane z porodem. W książce pisze też o "procedurze" zachowania kształtu i rozmiaru pochwy zarówno dla zwiększenia przyjemności mężczyzny, jak i zwiększenia częstotliwości orgazmu u kobiety.

Co ciekawsze Amerykański Kongres położników i ginekologów nie zaprzecza, że "ścieg dla męża" bywa praktykowany, jednocześnie podtrzymują, że nie jest to "standardowa procedura". Lekarze przyznają, że zdarzają się takie prośby nawet od pań. Niestety kobiety są w ten sposób zszywane niekiedy bez swojej wiedzy. Warto zaznaczyć, że takie zabiegi, jak nacninanie krocza często wcale nie są konieczne.

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz