Dziadkowie na medal - co robią po narodzinach wnuczka?

Wszystkim życzę takich dziadków!

dziadkowie

 

Dziś będzie o dziadkach. I to nie o byle jakich dziadkach, tylko o najlepszych dziadkach na świecie. Takich, którzy są dla swoich dzieci prawdziwym wybawieniem po narodzinach maluszka i są przez nich wyczekiwani z niecierpliwością.

Narodziny wnuka to naprawdę wielkie wydarzenie – niezależnie od tego, czy rodzi go córka czy synowa. Dziadkami zostaje się w różnym wieku ale na szczęście, większość z nich pamięta, jak wyglądają pierwsze tygodnie rodzicielstwa i postanawia spieszyć swoim dzieciom z pomocą w ogarnięciu tego "armagedonu". Przeczytajcie, jacy są ci wspaniali, nieocenieni dziadkowie.

Przychodzą w porę

Jeśli młoda mama chce widzieć dziadków swego dziecka na oddziale położniczym, przybywają. Jeśli zaś nie – szanują jej wolę. Nie każda kobieta po porodzie od razu ma ochotę przyjmować gości. Dziadkowie z prawdziwego zdarzenia nie będą narzucać terminu swoich odwiedzin, tylko spokojnie zaczekają, aż zostaną zaproszeni. Nie ważne, czy będzie to na drugi dzień po porodzie, czy po dwóch tygodniach. Ważne, że będą mile widziani i potrzebni.

Zawsze z pełnymi rękami

Już samo spożywanie posiłków po przybyciu noworodka do domu wydaje się abstrakcją. Cóż więc mówić o ich przygotowaniu?! W takich sytuacjach zjawiają się nasi fantastyczni dziadkowie z wałówą. Ach, jak przyjemnie czasem zjeść ciepły domowy posiłek, nieprawdaż? Nawet, jeśli nie przynoszą obiadu full-wypas, to chociaż dostarczą kawałek pysznego ciasta z cukierni, które będziecie mogli razem zjeść. Nie martwcie się o kawę do ciasta – superdziadkowie z przyjemnością ją przygotują.

Oprócz jedzenia, przynoszą też dary. Wśród nich jest prezent dla świeżo upieczonej mamy. Już oni najlepiej będą wiedzieli, czego jej teraz najbardziej potrzeba. Obdarowany zostaje także wnuczek. Przede wszystkim ubrankami. Dziadkowie przywożą tony ubranek, a ponieważ są ludźmi zapobiegliwymi, wszystkie te ubranka już wcześniej uprali i uprasowali. W końcu, co to za prezent, z którym na wstępie jest pełno roboty?

 

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz