Moda na porodówce. W czym chcą rodzić Polki?

Styl i moda nieodłącznie idą w parze. Każda kobieta chce wyglądać dobrze, nawet ta, która właśnie rodzi. Oto kolekcja zaprojektowana specjalnie do porodu!

granatovo

Na pewno pamiętacie stuację z Waszego porodu - albo biała szpitalna szmata, która śmierdziała krochmalem, albo domowa koszulka (zazwyczaj męża, bo dłuższa), która tuż po porodzia lądowała w koszu.

GtanatOVO to polska marka, która produkuje ubrania idealne na czas porodu i połogu. Myślą przewodnią projektantów jest manifest kobiet, które czują się upokorzone warunkami i ubraniami, w jakich przyszło im rodzić - "Nie rodzę w byle czym".

GranatOVO tworzy funkcjonalne ubrania do rodzenia, kangurowania, karmienia piersią, ułatwiające pomoc personelu medycznego. Koniec z rozbieraniem się do naga przy korzystaniu z pomocy anestezjologa!

 

Funkcjonalność, nie do przecenienia w ekstremalnej sytuacji porodu, została osiągnięta dzięki odpowiedniemu, niekrępującemu krojowi i sposobowi zapinania. Produkt zapewnia dyskretną dostępność do tych części ciała, które są kluczowe dla opieki medycznej, prowadzenia porodu i pierwszych dni połogu. Umożliwia kontakt z noworodkiem „skóra przy skórze” w bezpiecznym otuleniu oraz osłonięte i wygodne karmienie piersią. Sukienka jest estetyczna i zapewnia godność osobistą. Za tą opinią stoją eksperci z Instytutu wzornictwa Przemysłowego, które w 2017 roku zakwalifikowały projekt dwóch mam „sukienkę do porodu i karmienia piersią” do finału konkursu Dobry Wzór.

 

Komentarze (1)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
2018-03-27 12:19:17

Rodzilam w 2018 oraz w 2015 wszystkie na sali chodzilysmy w szpitalnych koszulach. Koszule i pizamy dla mam to zbedny wydatek zwłaszcza ze niemowlak to i tak duzybwydatek.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz