Ta atrakcyjna kobieta ma plamę na bluzce. Czyżby była karmiącą piersią mamą? [FOTO]

To problem każdej świeżo upieczonej mamy, o którym rzadko się mówi.

Peta Murgatroyd

Peta Murgatroyd zaledwie 2 miesiące temu została matką. Na świat przyszedł jej pierwszy syn, Shai, ale gwiazda już teraz jest na pierwszych stronach gazet. Jednak nie dlatego, że chwali się swoimi idealnym ciałem, a dlatego, że pokazuje jak naprawdę wyglądają pierwsze tygodnie po porodzie. Tancerka szczerze przyznała, jak wygląda powrót na siłownię po urodzeniu dziecka, a ostatnio pokazała z czym muszą walczyć karmiące piersią mamy. To kwestia, o której rzadko się mówi.

Peta opublikowała na Instagramie zdjęcie, które przedstawia wilgotną plamę w okolicy piersi na jej białej koszulce. Każda karmiąca mama od razu wie, co to oznacza.

„Och radości macierzyństwa. Przeciekające piersi nie są teraz hot.” – napisała pod zdjęciem.

Pod postem od razu pojawiła się masa komentarze. Każda z mam, która miała podobny problem wyraziła swoje wsparcie i zaoferowała pomoc w rozwiązaniu problemu.

„Znam ten problem. Ale nie ma sensu płakać nad rozlanym mlekiem.” – napisała jedna z nich.

„Tak! Bardzo dobrze pamiętam te dni. Miejsce publiczne, a ja musiałam na nie naciskać, gdy jakiekolwiek dziecko zapłakało, inaczej przeciekałam bez względu na to ile wkładek laktacyjnych miałam.” – dodała inna mama.

Niektóre sugerowały, by Peta zainwestowała nie tylko w bawełniane wkładki laktacyjne, ale również plastikowe i nosiła ciemne bluzki, na których mniej widać mokre plamy po mleku.

Jednak co najważniejsze, młoda mama to jedna z tych gwiazd, które nie koloryzują macierzyństwa i normalizują karmienie piersią. Pozwala innym matkom podzielić się swoimi doświadczeniami, a jej zdjęcia nie są tylko fotografiami. Są szansą dla kobiet, by znalazły wsparcie i utworzyły wirtualną społeczność, w której każda kobieta może jednoczyć się z innymi dzięki swoim doświadczeniom związanym z macierzyństwem.

kp

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz