Bliźnięta, które dzieli rok różnicy

Niezwykły przypadek wydarzył się w na przełomie minionego i bieżącego roku. Bliźniaki dzieli rok, mimo że są dokładnie w tym samym wieku.

blizniaki z roznego roku

Bliźnięta z Kalifornii spotkał taki oto niesamowity przypadek, że jedno z nich urodziło się w 2017 r., a drugie w 2018 r. I tak też zgodnie z prawem będą miały zapisane w dokumentach i dowodach osobistych.

Mieszkanka Kalifornii, Maria Esperanza Flores Rios, zaczęła rodzić 31 grudnia o 7 wieczorem. Spodziewała się, że jej dzieci przyjdą na świat jeszcze w starym roku. Tymczasem jedno z nich miało inne plany. Pierwsze dziecko przyszło na świat siłami natury, ponieważ jednak istniało pewne zagrożenie, lekarze zdecydowali, że drugie przyjdzie na świat przez cesarskie cięcie.

Pierwszy synek, Joaquin, urodził się 31 grudnia o godzinie 23:58, malutka Aitana przyszła natomiast na świat 1 stycznia, 16 minut po północy.

Joaquin i Aitana są całkowicie zdrowi i już zyskali światową sławę, jako bliźnięta, które metrykalnie dzieli rok różnicy. Bliźniaki rozdziela okres zaledwie kilkunastu minut, ale każde z dzieci swoje urodziny będzie obchodziło w innym dniu.

tw

 

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz