Nożownik zaatakował ciężarną w brzuch i musiała rodzić

Koszmarny poród ciężko rannej kobiety po ataku nożownika. Noworodek w stanie krytycznym.

Cerekwica

W nocy z 14 na 15 marca około godz. 1 w nocy 22-letni mieszkaniec gminy Jarocin wszedł do jednorodzinnego domu w Cerekwicy Starej w gminie Jaraczewo. Zaatakował tam nożem czworo śpiących domowników.

Małżeństwo 59-latków zginęło na miejscu, a ich dwie córki w wieku 22 i 25 lat z obrażeniami ciała trafiły do szpitala w Jarocinie. Starsza z sióstr była w 37. tygodniu ciąży, a napastnik to jej były partner.

Ciężarna doznała licznych ran kłutych macicy, dlatego niezwłocznie trzeba było zrobić cesarskie cięcie. Mama w stanie głębokiego wstrząsu przebywa obecnie w szpitalu w śpiączce farmakologicznej i pozostanie w nim jeszcze przez dłuższy czas.

Syn zaatakowanej 25-latki urodził się z ciężkim niedotlenieniem mózgu. Nie wiadomo, czy dziecko przeżyje.

- Aktualnie noworodek jest wprowadzony w stan hipotermii, żeby zwiększyć jego szanse na przeżycie, otrzymuje krew i zastosowano leczenie przyczynowe – mówi Dariusz Bierła, dyrektor szpitala w Ostrowie Wlkp.

Komentarze (2)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
2018-03-18 20:37:50

Coś strasznego. Dlaczego tak sie dzieje? ;((( Wyrazy współczucia dla siostr stracily rodziców.. i modliwa za niczemu niewinne dzieciątko..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
2018-03-18 14:14:51

Żałuję,że dla takich ludzi nie ma kary śmierci!!!! Teraz dostanie dożywocie, gdzie w cieple i spokoju dozyje konca swoich dni! :(((

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz