Ojciec chce oddać dziecko, bo jest brzydkie - ogłoszenie na Facebooku [ZDJĘCIE]

Słodki maluszek? Nie dla ojca tego słodkiego maleństwa. Nie uwierzysz, że można coś takiego powiedzieć o własnym dziecku!

dziecko

Pewne drobiazgi w wyglądzie noworodka mogą Ci się nie podobać. Trądzik u noworodka, ciemieniucha, łuszcząca się skóra, rumień, sine rączki, opuchnięte oczy są to (d)efekty przejściowe, o których rodzice nie zawsze wiedzą. Ale oczywiście każdy maluszek jest śliczny, zwłaszcza dla swojej mamy i nie ma co na ten temat dyskutować. Pewien tata jednak nie poczuł chyba wielkiej miłości do swojego dziecka.

Młody tata wrzucił na Facebooka zajęcie swojego noworodka, ale zamiast radosnych słów pożalił się na brzydki wygląd dziecka...

"To moje dziecko. Wreszcie z nami jest to, co do diabła dał mi Bóg :(. Czy mogę noworodka oddać do DCFS?"

DCFS to stanowy Departament ds. Dzieci i Rodziny (Department of Children and Family Services), który zajmuje się adopcją noworodków.

Pod postem niezwykle nieczułego mężczyzny pojawiło się prawie 4 tysiące komentarzy oburzonych internautów. Jedni uważają, że dziecko jest niezwykle ładne, inni krytykują Scottiego, a jeszcze inni podejrzewają, że to tylko głupi żart.

Bez względu czy młody mężczyna jest ojcem dziecka, czy post stworzył tylko dla popularności uważamy, że jest to niezwykle niestosowne. 

db

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz