Tata osobiście odebrał w łaziece poród swojego syna Aleksandra

Ten dzień państwo Kokoszko zapamiętają do końca życia. Na świat przyszedł ich drugi syn Aleksander, zaś poród odbył się w szczególnych okolicznościach.

KiM Kokoszko

Karolina i Maciej Kokoszko mieszkają we wsi Dobrogościce, należącej do gminy Złotniki Kujawskie w powiecie inowrocławskim. Termin porodu pani Karoliny Kokoszko wyznaczony był na 25 kwietnia. Miała powitać na świecie drugie dziecko.

W tym dniu mama opiekowała się dwuletnim synkiem, Filipem, bawiła się z nim i układała puzzle, kiedy nagle pojawiły się pierwsze skurcze.

- Akurat bawiłam się z 2-letnim Filipem, naszym starszym synem, kiedy poczułam bóle. Pomyślałam, że kiedy tylko mąż wróci z pracy, na wszelki wypadek pojedziemy do szpitala. Zdążyłam jeszcze zadzwonić do rodziców, a potem poszłam do łazienki wziąć prysznic. To właśnie tam zaczęły się pierwsze skurcze – opowiada Olejnik-Kokoszko.

W międzyczasie z pracy wrócił pan Maciej. Prysznic pomógł mamie pozbyć się bólu, ale też przyspieszył poród.

- Myślałem, że może zdążę zjeść obiad, ale w jego trakcie żona zaczęła krzyczeć, że poród już się zaczął – wspomina Maciej Kokoszko, żołnierz 1. Pomorskiej Brygady Logistycznej w Bydgoszczy.

 

Komentarze (1)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Obeah
2018-05-12 16:41:06

taaaa pierwszy skurcz i ciach poród w 10 minut i jeszcze dziecko ponad 4 kilo...........

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz